X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Wiedeń

już od 79 zł
27 maj 03 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Wiedeń

Bilety lotnicze Kraków Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
09 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
12 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
26 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
29 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
22 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wiedeń
01 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Wiedeń

Przewodnik po lotach Kraków Wiedeń

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia nowicjuszy, to wcale nie przelot, ale często po prostu lotnisko. Tłumy, gwar, nieznana sytuacja – jest to z pewnością mało komfortowe przeżycie. Dowiedz się, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i w jaki sposób się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest wcale przerażająca. Najbardziej istotne, by zabrać ze sobą wszelkie dokumenty. Jeśli latasz do krajów europejskich, niezbędny będzie wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, także tanie loty Kraków - Wiedeń, obsługują bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, wystarczy wyłącznie potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Straż czasami musi poprosić cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza , który znajduje się na taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w kieszeniach, włóż tam również torebkę, odzienie wierzchnie lub szal.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Kraków - Wiedeń

Tanie loty z reguły dają ci wziąć jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco pakowny, że na pewno się do niego zmieścisz. Jednakze należy wszystko rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a cała konstrukcja ciasno skręconych podkoszulek nie została zburzona.

Na wierzchu połóż wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, aby na wierzchu znalazła się i kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Na wierzchu walizki trzeba włożyć także inne płyny. Jeżeli obsługa nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba rujnować starannie ułożonego bagażu. Aby tego uniknąć, wcześniej sprawdź, jakie rzeczy można wziąć do samolotu w tanich lotach Kraków - Wiedeń.