X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Ylivieska

już od

19 cze 26 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Ylivieska

Bilety lotnicze Kraków Ylivieska

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Ylivieska

Przewodnik po lotach Kraków Ylivieska

Kobieta w ciąży w podróży Kraków -Ylivieska- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot Kraków - Ylivieska i zastanawiasz się czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajistotniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Na ogół ciąża nie wyklucza podróżowania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz celu podróży, bo np. na niektórych trasach Kraków -Ylivieska - są jednak istotne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Ginekolodzytwierdzą, że duże ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy latanie nie jest rekomendowane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim wiąże się to ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym porodem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w ostatnim trymestrze może nie być wpuszczona do samolotu - (tego typu regulacje posiada większość linii lotniczych), a także musi mieć zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii ginekologów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o tygodniu ciąży.

Praktyczne wskazówki, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Kraków -Ylivieska był jak najbardziej przyjemny ? Jeśli przewoźnik pozwala wyboru miejsca zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Warto też od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.