X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Zagrzeb

już od 772 zł
30 paź 06 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Zagrzeb

Bilety lotnicze Kraków Zagrzeb

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
09 lis (sob)
LOT
Zagrzeb
16 lis (sob)
LOT
Kraków
30 paź (śro)
LOT
Zagrzeb
02 lis (sob)
LOT
Kraków
30 paź (śro)
LOT
Zagrzeb
04 lis (pon)
LOT
Kraków
30 paź (śro)
LOT
Zagrzeb
05 lis (wto)
LOT
Kraków
31 paź (czw)
LOT
Zagrzeb
05 lis (wto)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Zagrzeb

Przewodnik po lotach Kraków Zagrzeb

Tanie loty Kraków - Zagrzeb z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie masz możliwości do celu dostać się jedną linią. A czasami na przykład może się okazać, że loty z przesiadkami są mniej kosztowne i bardziej opłacalne. Zdecydowanie nie ma co się obawiać. Poznaj wszystko, co trzeba dowiedzieć się o lotach łączonych na trasie Kraków - Zagrzeb.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w tradycyjnych liniach, najczęściej wszystkie przesiadki znajdują się na jednym bilecie. Dzięki temu stajesz do odprawy tylko raz i natychmiast zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Kraków - Zagrzeb najczęściej uważają każdą przesiadkę jako inny przelot. W tym przypadku trzeba odprawić się kilka razy. Jeśli przesiadka jest zaplanowana na terenie kraju wymuszającym posiadanie wizy, powinieneś dodatkowo nastawić się na kontrolę.

Jak widać, że zmiany samolotów na trasie Kraków - Zagrzeb nie są wcale mało komfortowe. Ponadto, jest to idealny trick na kupienie tańszych biletów. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection to sposób na znalezienie tańszych biletów przesiadkowych. Rabat może wynieść około 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

Opóźnienia to dokładnie powód, który zastanawia podróżnych. To rzeczywiście stresująca sytuacja, wiele osób zastanawia się, jak to zorganizować. Jak wiele czasu musisz mieć na odnalezienie się wśród bramek? Najczęściej sami przewoźnicy to obliczają. Niezbyt często zdarza się tak, że należy natychmiast udać się do następnego samolotu. Najczęściej spokojnie będziesz mógł jeszcze zjeść przekąskę. Jeśli jednak twój samolot się spóźni, linie lotnicze w tym przypadku zaoferują ci pomoc i znajdą ci siedzenie w innym samolocie.

W opcji Smart Connection najczęściej przesiadka to kilka godzin. Jednakże nie przejmuj się, nie stracisz czasu. Postoje wypadają w najpiękniejszych miastach na świecie. Możesz odwiedzić barwny Zagrzeb czy ciekawą Barcelonę i spokojnie wrócić na lotnisko.