X
Ładowanie...

Tanie loty Kraków Zakintos

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Zakintos

Bilety lotnicze Kraków Zakintos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kraków Zakintos

Przewodnik po lotach Kraków Zakintos

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Przed Tobą podróż Kraków -Zakynthos i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie bez zakłóceń? Przed wyjazdem zweryfikuj, do czego zobowiązani są pasażerowie. W jakich sytuacjach przewoźnik może odmówić wpuszczenia pasażera do samolotu? Sprawdziliśmy to!

Na pokład pod wpływem alkoholu?

Przed Tobą wycieczka na terenie UE? Przed wylotem należy sprawdzić unijne regulacje, które określają najważniejsze obowiązki osób wchodzących na pokład samolotu. Podobne regulacje warto sprawdzić także przed wyjazdem do egzotycznych destynacji. Przed Tobą lot Kraków -Zakynthos, a może masz inne plany? Najważniejsza zasada wskazuje na to obsługa może nie wpuścić do samolotu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które nie chcą przestrzegać poleceń załogi. Osoby planujące lot muszą także pamiętać o zasadach związanych z zawartością bagażu. Zakazane jest przewożenie artykułów, które mogą narazić zdrowie i życie podróżnych - takie jak brzytwy, nożyczki, materiały pirotechniczne.

Czym jest overbooking - prawa turysty

Czy linie lotnicze mają prawo wyprosić pasażera z samolotu jeszcze w innych przypadkach? Według przepisów jest to możliwe gdy nastąpi tzw. overbooking. Obsługa powinna jednak podchodzić do podróżnych z odpowiednim szacunkiem i najpierw poszukać ochotników do opuszczenia pokładu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z odwołaniem lotu? Turyści mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów noclegu i posiłków. Analogicznie wygląda sytuacja pasażerów lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli chcesz mieć pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju przed lotem Kraków -Zakynthos pomyśl o wykupieniu ubezpieczenia.