X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Zurych

już od 548 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kraków Zurych

Bilety lotnicze Kraków Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 sie (pią)
LOT
Zurych
02 wrz (pon)
LOT
Kraków
30 sie (pią)
LOT
Zurych
03 wrz (wto)
LOT
Kraków
30 sie (pią)
LOT
Zurych
04 wrz (śro)
LOT
Kraków
30 sie (pią)
LOT
Zurych
05 wrz (czw)
LOT
Kraków
31 sie (sob)
LOT
Zurych
02 wrz (pon)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Zurych

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Zurych

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Kraków - Zurych linią Lufthansa to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z koniecznością przejścia odprawy. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą wyjazd Kraków - Zurych linią Lufthansa? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, bądź na miejscu już na 2 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu oraz godzina.

Kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi np. o klucze, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem obsługa prosi o zdjęcie butów.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z torbą podręczną może nareszcie udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do tzw. rękawa lub autokaru przewożącego turystów na pokład. Należy również zauważyć, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Kraków - Zurych umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zmniejsza formalności.