X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Kraków Zurych

już od 927 zł
21 paź 28 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Lufthansa

Kraków Zurych

Bilety lotnicze Lufthansa Kraków Zurych

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
24 lis (nie)
Lufthansa
Zurych
28 lis (czw)
Brussels Airlines
Kraków
24 lis (nie)
Lufthansa
Zurych
29 lis (pią)
Brussels Airlines
Kraków
25 lis (pon)
Lufthansa
Zurych
29 lis (pią)
Brussels Airlines
Kraków
24 lis (nie)
Lufthansa
Zurych
27 lis (śro)
Brussels Airlines
Kraków
25 lis (pon)
Lufthansa
Zurych
28 lis (czw)
Brussels Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Kraków Zurych

Przewodnik po lotach Lufthansa Kraków Zurych

Odprawa na lotnisku

Podróż samolotem Kraków - Zurych linią Lufthansa to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z koniecznością przejścia odprawy. Jak przebiega odprawa i na co trzeba się przygotować? Zebraliśmy najważniejsze rady dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą wyjazd Kraków - Zurych linią Lufthansa? Pamiętaj, że przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli chcesz przejść odprawę bez stresu, bądź na miejscu już na 2 godziny przed odlotem. Najpierw należy stawić się przy odpowiedniej bramce i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności podróżny otrzymuje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu oraz godzina.

Kontrola bezpieczeństwa

Następnym krokiem będzie udanie się do bramki bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się bagaż pokładowy, który należy położyć na specjalną taśmę. Podróżny musi także wyjąć metalowe przedmioty - chodzi np. o klucze, pieniądze w bilonie czy urządzenia elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę sprawdzającą. Czasem obsługa prosi o zdjęcie butów.

Szybka odprawa

Po odbyciu kontroli podróżny z torbą podręczną może nareszcie udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej osobie z obsług, która kieruje do tzw. rękawa lub autokaru przewożącego turystów na pokład. Należy również zauważyć, że obecnie wielu przewoźników, np. na trasie Kraków - Zurych umożliwia dokonanie odprawy przez internet, co zmniejsza formalności.