X
Ładowanie...

Tanie loty Kristiansand Tromso

już od 459 zł
25 sty 01 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Norwegia Tromso

Bilety lotnicze Norwegia Tromso

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Oslo
22 sty (wto)
Norwegian
Lot bezpośredni
Tromso
31 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Oslo
23 sty (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Tromso
31 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Oslo
24 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Tromso
31 sty (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Oslo
17 kwi (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Tromso
24 kwi (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Oslo
17 kwi (śro)
Norwegian
Lot bezpośredni
Tromso
25 kwi (czw)
Norwegian
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kristiansand Tromso

Przewodnik po lotach Kristiansand Tromso

Uszkodzenie torby podczas lotu Kristiansand - Tromso

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że bagaż został zniszczony? Niżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek , co trzeba zrobić, aby wyjaśnić zaistniałą trudną sytuację.

Prawa i obowiązki linii lotniczych w kwestii zadbania o walizki pasażerów- to warto wiedzieć!

Najistotniejsze kwestie związane z polityką bagażową określa art.17 pkt 2 Konwencji Montrealskiej z 1999 r. i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wskazane wyżej akty prawne mówią o tym, że organizator lotu ponosi odpowiedzialność za uszkodzenia bagażu  tylko pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz, że pasażer ma prawo do starania się o odszkodowanie za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana pasażer musi dowieść, że doszło do zniszczenia z winy przewoźnika.

Zniszczenie bagażu w podróży do Kristiansand - Tromso- porady dla pasażera

Zanim polecisz w wymarzoną podróż do Kristiansand - Tromso warto zapoznać się z regulaminem zgłaszania reklamacji do danego organizatora lotu, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został zniszczony w trakcie lotu, zgłoś to zdarzenie od razu po przybyciu na lotnisko docelowe w biurze przewoźnika lub u agenta linii. Z pomocą pracownika, na lotnisku powinno się uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy orientacyjną datę zakupu zniszczonych części bagażu, ich cenę oraz wysokość rekompensaty. Fomularz reklamacyjny możesz także przesłać do 7 dni od zaistniałej sytuacji ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też zrobić zdjęcie uszkodzonego bagażu w celu uwiarygodnienia szkody. Najlepszym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  ze zniszczenia bagażu przez linie lotnicze jest wykupienie odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.