X
Ładowanie...

Tanie loty Kristinehamn Debrecen

już od 932 zł
02 kwi 09 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Debrecen

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Debrecen
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
17 kwi (śro)
Lufthansa
Debrecen
21 kwi (nie)
Lufthansa
Warszawa
03 kwi (śro)
Lufthansa
Debrecen
07 kwi (nie)
Lufthansa
Warszawa
03 kwi (śro)
Lufthansa
Debrecen
08 kwi (pon)
Lufthansa
Warszawa
20 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
24 lis (nie)
Lufthansa
Warszawa
20 lis (śro)
Lufthansa
Debrecen
25 lis (pon)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kristinehamn Debrecen

Przewodnik po lotach Kristinehamn Debrecen

Prawa i obowiązki pasażera samolotu

Czeka Cię podróż Kristinehamn -debrecen i chcesz upewnić się, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem? Najlepiej wcześniej zweryfikuj, do czego zobowiązani są turyści. W jakich sytuacjach linie lotnicze mogą odmówić wpuszczenia pasażera na pokład? Sprawdziliśmy to!

Sprawdź obowiązujące regulacje

Będziesz podróżował po terenie UE? Przed wyjazdem należy zapoznać się z unijnymi regulacjami, które określają podstawowe obowiązki pasażerów linii lotniczych. Przepisy warto zweryfikować również przed wyjazdem do egzotycznych krajów. Przed Tobą lot Kristinehamn -debrecen, a może masz inne plany? Podstawowa zasada mówi o tym linie lotnicze mogą wyprosić z pokładu pasażerów w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Analogicznie wygląda sytuacja z osobami, które mogą zagrozić bezpieczeństwu innych podróżnych. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym, bardzo restrykcyjne są także przepisy związane z przewozem bagaży. Zakazane jest przewożenie środków, które mogą narazić zdrowie i życie pasażerów - takie jak brzytwy, nożyczki, materiały łatwopalne.

Co z overbookingiem - prawa pasażera

Czy prawa pasażera mogą być ograniczone również w innych wypadkach? Okazuje się, że może się tak zdarzyć gdy nastąpi tzw. overbooking. Personel powinien jednak traktować podróżnych z należytym szacunkiem i w pierwszej kolejności poszukać osób chętnych do opuszczenia samolotu. W takiej sytuacji linie lotnicze mają również obowiązek wypłacenia rekompensaty. A co z anulowaniem lotu? Pasażerowie mają wówczas prawo do żądania zwrotu kosztów biletu, a w niektórych przypadkach - również pokrycia kosztów hotelu i posiłków. Takie same prawa przysługują pasażerom lotów opóźnionych o więcej niż 5 godzin. Jeśli obawiasz się nieprzyjemnych sytuacji związanych z podróżą - przed lotem Kristinehamn -debrecen wykup odpowiednią polisę turystyczną.