X
Ładowanie...

Tanie loty China Eastern Airlines Kuala Lumpur Perth

już od 3008 zł
02 mar 09 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Perth

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Perth
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
02 wrz (pon)
Cathay Pacific
Perth
15 wrz (nie)
Cathay Pacific
Londyn
02 wrz (pon)
Cathay Pacific
Perth
16 wrz (pon)
Cathay Pacific
Londyn
02 wrz (pon)
Cathay Pacific
Perth
17 wrz (wto)
Cathay Pacific
Londyn
03 wrz (wto)
Cathay Pacific
Perth
15 wrz (nie)
Cathay Pacific
Londyn
03 wrz (wto)
Cathay Pacific
Perth
16 wrz (pon)
Cathay Pacific
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje China Eastern Airlines Kuala Lumpur Perth

Przewodnik po lotach China Eastern Airlines Kuala Lumpur Perth

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak rozbudowana, że turyści mogą latać w najbardziej odległe zakątki świata. Planujesz wakacje z dziećmi? Prezentujemy praktyczne porady, dzięki którym zarówno podróż Kuala Lumpur - Perth linią China Eastern Airlines, jak i sam urlop przebiegną bez problemu.

Dlaczego warto odwiedzić lekarza

Wizyta u lekarza jest konieczna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych krajów. Przygotowania do podróży z maluchem warto zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że jego stan zdrowia umożliwia wyjazd. Warto także sprawdzić stan uzębienia u dentysty czy wykonać testy na alergie pokarmowe - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności w czasie wyjazdu. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli podróżujecie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie za darmo tzw. kartę EKUZ, która udokumentuje polskie ubezpieczenie zdrowotne. Istotnym dokumentem jest również dowód tożsamości, a w przypadku podróży poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Przezorny zawsze ubezpieczony

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej wycieczki z dziećmi. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsza opcja, która pokryje koszty leczenia, opóźnionego połączenia, kradzieży rzeczy osobistych czy powrotu do kraju. Obecnie umowę można zawrzeć online, co zdecydowanie ułatwia cały proces.

Kilkugodzinny lot samolotem Kuala Lumpur - Perth linią China Eastern Airlines

Kilkugodzinna trasa potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwe dziecko. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną książeczkę, a także miękką poduszkę. Znakomitym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych upominków przed wylotem.

Podstawowe lekarstwa

Planujesz z dziećmi lot Kuala Lumpur - Perth linią China Eastern Airlines? Apteczka to jeden z najważniejszych elementów każdej walizki. Powinny trafić do niej leki przeciwbiegunkowe, przeciwgorączkowe, preparaty na chorobę lokomocyjną, kremy przeciwsłoneczne, ale czasem potrzebne są też plastry, mokre chusteczki, preparaty witaminowe czy elektrolity.