X
Ładowanie...

Tanie loty Singapore Airlines Kuala Lumpur Perth

już od 1194 zł
23 cze 30 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Kuala Lumpur Perth

Bilety lotnicze Kuala Lumpur Perth

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kuala Lumpur
30 wrz (pon)
Lot bezpośredni
Perth
10 paź (czw)
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
28 wrz (sob)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Perth
08 paź (wto)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
28 wrz (sob)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Perth
09 paź (śro)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
28 wrz (sob)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Perth
10 paź (czw)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Kuala Lumpur
28 wrz (sob)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Perth
11 paź (pią)
Malaysia Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Singapore Airlines Kuala Lumpur Perth

Przewodnik po lotach Singapore Airlines Kuala Lumpur Perth

Jak przeżyć lot Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines z dzieckiem?

Narodziny dziecka w ogóle nie powinny oznaczać, że powinniśmy zrezygnować z podróży, przeciwnie przy odpowiedniej organizacji możemy potomstwo zabierać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dostatecznie mocne. Z pierwszym lotem dziecka dobrze jest, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Optymalne pomysły na trasie Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines

Jeśli planujemy lot z dzieckiem, musimy zadbać o to, żeby na trasie było jak najmniej przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali lepszy humor. Jeśli jeszcze zdecydujemy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko prześpi jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała wyprawa. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki przez pierwsze dwa lata podróżują na kolanach rodzica, a wtedy zapłacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy starszym dziecku zapłacimy już za pełen bilet, czasem tylko tanie loty Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines oferują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed wylotem Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines?

Warto sobie pozostawić trochę czasu, tak abyśmy na spokojnie mieli szansę się przygotować do lotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać wcześniej, tak aby bez nerwów oddać nasze bagaże, móc spożyć coś delikatnego i spokojnie pójść do łazienki na moment przed lotem, w której przewiniemy maleństwo. Większość linii lotniczych oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a zatem będziemy mieli szansę zajmować najbardziej wygodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines nie posiadają w swojej ofercie podawania posiłków, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki i pieluszki, lecz też jakiegoś jedzenia. Do tego zazwyczaj dziecko siedzące na kolanach nie ma prawa do własnego bagażu, czyli wszystko powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Poproś o wsparcie

Jeśli będziesz lecieć pierwszy raz, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba pomocy przy dziecku, również poproś o to. Tanie loty Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines posiadają odpowiednio przeszkolony zespół, który ma za zadanie pomóc podróżnym, a więc również i tobie. Jeżeli dziecko zacznie płakać, spróbuj mu podać pierś albo butelkę. Pomyśl również o zabraniu zabawek. Nie pozwól, aby dziecko swoim działaniem, kopaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines i staliście się 100% pasażerami. Może się okazać, że twoje dziecko nie lubi latania, lecz pamiętaj, że każda trasa posiada swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przygotować do lotu Kuala Lumpur - Perth linią Singapore Airlines z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co jest możliwe, by lot minął spokojnie oraz bez niepotrzebnych stresów.