X
Ładowanie...

Tanie loty Singapore Airlines Kuala Lumpur Siem Reap

już od 807 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Siem Reap

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Siem Reap
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bangkok
03 sie (sob)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Siem Reap
05 sie (pon)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Bangkok
03 sie (sob)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Siem Reap
06 sie (wto)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Bangkok
03 sie (sob)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Siem Reap
07 sie (śro)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Bangkok
03 sie (sob)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Siem Reap
08 sie (czw)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Bangkok
03 sie (sob)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Siem Reap
09 sie (pią)
Hahn Air
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Singapore Airlines Kuala Lumpur Siem Reap

Przewodnik po lotach Singapore Airlines Kuala Lumpur Siem Reap

W jaki sposób przetrwać lot Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines z dzieckiem?

Narodziny dziecka wcale nie powinny znaczyć, że powinniśmy zrezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Warto jednak wiedzieć, że tygodniowego niemowlaka nie wolno zabrać do samolotu, bo jego układ oddechowy oraz krążenia, nie są jeszcze dość silne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc zaczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines

Jeśli zaplanujemy przelot z maleństwem, powinniśmy zadbać o to, aby na linii było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wówczas i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeśli jeszcze zgodzimy się na nocny lot, to ma szansę się okazać, że maleństwo będzie spało przez jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała podróż. W dodatku poszukując biletów w korzystnej kwocie, musimy pamiętać, że dzieciaczki do dwóch lat siedzą na kolanach opiekuna, a wówczas płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Jednak przy starszym dziecku płacimy już za cały bilet, czasami jedynie tanie loty Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze trzeba wiedzieć przed lotem Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines?

Warto sobie zostawić troszkę czasu, tak byśmy na spokojnie mogli się przygotować do lotu. Na lotnisko musimy zajechać wcześniej, tak aby bez stresu zdać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i bez problemów iść do łazienki na moment przed lotem, w której przebierzemy dziecko. Większość linii lotniczych oferujących swoje usługi na konkretnej trasie

zezwoli nam z dzieckiem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować naprawdę dogodne miejsca. Ma szansę się okazać, że tanie loty Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines nie posiadają w swojej ofercie podawania jedzenia, a więc musimy pamiętać o schowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszek, lecz także jakiegoś jedzenia. Do tego przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie posiada prawa do swojego bagażu, czyli całość powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie obawiaj się prosić o pomoc. Tak samo jeśli potrzeba pomocy przy dziecku, również proś o to. Tanie loty Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines posiadają właściwie przygotowany zespół, który będzie miał za zadanie pomóc podróżnym, a więc również i tobie. Jeżeli maleństwo zacznie płakać, próbuj mu podać pierś czy butelkę. Pamiętaj także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, aby potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem dokuczało współpasażerom. Ale nie kajaj się za to, że się rozpłakało. Kupiliście bilety na tanie loty Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines i jesteście pełnoprawnymi podróżującymi. Może się okazać, że twoje dziecko nie lubi latania, lecz wiedz, że każda podróż posiada swoją metę.

Warto myśleć w jaki sposób możemy się przyszykować do podróży Kuala Lumpur - Siem Reap linią Singapore Airlines z potomstwem, tak by uczynić wszystko co jest możliwe, by lot przeminął spokojnie i bez większych stresów.