X
Ładowanie...

Tanie loty Kuantan Turyn

już od 99 zł
27 sty 03 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
04 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Kuantan Turyn

Przewodnik po lotach Kuantan Turyn

Transport sprzętu sportowego podczas lotu Kuantan - Turyn

Wyruszasz w podróż do Kuantan - Turyn i marzysz o zabraniu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z regulaminem przewozu sprzętu sportowego u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Większość przewoźników pozwala na przewóz bagażu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz uprzednim zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to przede wszystkim z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. Podczas rezerwacji biletu do Kuantan - Turyn przewoźnik może zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady przewozu sprzętu sportowego- poradnik dla turystów

Jeśli chcesz, aby Twój sprzęt sportowy dotarł razem z Tobą do Kuantan - Turyn musisz koniecznie zgłosić go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie przewozu na bilecie. Twój bagaż sportowy musi zostać zapakowany odpowiednio do ograniczeń narzuconych przez przewoźnika na trasie do Kuantan - Turyn, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Zaleca się oklejenie bagażu sportowego numerem lotu oraz imieniem i nazwiskiem. Odprawa bagażu sportowego odbywa się zazwyczaj w miejscu przeznaczonym do takiej czynności, o godzinie wskazanej przez przewoźnika.

W co zapakować akcesoria sportowe?

Wszystko zależy od tego ile możesz przeznaczyć funduszy na opakowanie sprzętu. W sklepach ze sprzętem sportowym dostępne są specjalne walizki, które w pełni zabezpieczają sprzęt oraz są zrobione w odpowiednim rozmiarze. Należy pamiętać, że takie walizki oraz torby znacząco wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najmniej kosztowną opcją jest zapakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego rodzaju opakowania, jest podatność na uszczerbki, co nie daje gwarancji na w pełni bezpieczny transport. Jeżeli zdecydujesz się na ten rodzaj opakowania, a sprzęt ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest spięcie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Turyn w całości.