X
Ładowanie...

Tanie loty La Graciosa Icaria

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 mar 19 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

La Graciosa Icaria

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze La Graciosa Icaria

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje La Graciosa Icaria

Przewodnik po lotach La Graciosa Icaria

Ciężarna kobieta w podróży La Graciosa -Ikaria Island- wskazówki dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale planujesz lot La Graciosa - Ikaria Island i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Ponżejprezentujemynajistotniejsze porady na temat podróżowania samolotem w ciąży.

Który moment jest najlepszy na podróż samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Zwykle ciąża nie wyklucza latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia ciężarnej oraz celu lotu, bo np. na niektórych trasach La Graciosa -Ikaria Island - istnieją jednak pewne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że duże ryzyko poronienia występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na nagłe wahania ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatniego trymestru. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno wystający brzuszek. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta po 34 tygodniu może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii specjalistów,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest niebezpieczne dla zdrowia rozwijającego się maluszka, a ciężarna kobieta nie musi okazywać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć podróż będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot La Graciosa -Ikaria Island był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik daje możliwość wyboru miejscówki zajmij te usytuowane koło przejścia. Ułatwi Ci to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o fotele przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, w miarę możliwości zmieniać sposób siedzenia, pić niegazowaną wodę oraz wybrać na podróż luźną odzież. Niezwykle istotne jest prawidłowe przypięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc obsługę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz kupić przed lotem.