X
Ładowanie...

Tanie loty La Palma Praga

już od 278 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Praga

Bilety lotnicze Hiszpania Praga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
13 lut (śro)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Barcelona
12 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
15 lut (pią)
Vueling Airlines
Lot bezpośredni
Malaga
22 sty (wto)
Ryanair
Praga
26 sty (sob)
Ryanair
Malaga
22 sty (wto)
Ryanair
Praga
28 sty (pon)
Ryanair
Malaga
23 sty (śro)
Ryanair
Praga
26 sty (sob)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje La Palma Praga

Przewodnik po lotach La Palma Praga

Dziecko w podróży La Palma - Praga - poradnik dla rodziców

Organizujesz podróż samolotem zniemowlakiem i nie wiesz, jak się do tego przygotować? Poniżej przedstwiamy niewielką zbiór zagadnień, który każdy opiekun powienien przeczytać zanim pojedzie na wymarzony lot La Palma - Praga.

Wiek malucha a koszt biletu do La Palma - Praga

Koszt tak naprawdę jest zależna od wieku pociechy i linii, jaką wybierzesz. Za bilet dla niemowląt, które podróżują na kolanach opiekuna organizator lotu nie żąda opłaty albo ma niewielką cenę. Starsze dzieci często muszą mieć opłacony normalny bilet lub przewoźnik oferuje dla nich dedykowane niskie ceny.

Niezbędne dokumenty dla niemowlaka

Korzystając z międzynarodowych lotów, Twoje maluch może potrzebować paszportu, tymczasowego dowodu osobistego, wizy, legitymacji szkolnej. Jeśli masz zamiar latać z maluchem w pojedynkę niezależnie od tego czy dzielisz prawa do sprawowania opieki z drugim opiekunem czy wychowujesz niemowlę samodzielnie musisz posiadać dokument zezwalający na lot z dzieckiem od drugiego opiekuna. W przypadku, gdy z niemowlakiem podróżować będzie inny opiekun w trakcie lotu musi obowiązkowo mieć pisemną aprobatę rodziców oraz zgodę do opieki nad maluchem.

Przewożenie dziecka z La Palma do Praga

Niemowlaki poniżej dwóch lat, najczęściej są przewożone na kolanach rodziców. Jeśli w samolocie obok Ciebie jestpuste krzesło możesz przypiąć pociechę pasami do krzesła lub zarezerwuj niemowlakowi fotel. Możesz wtedy przewozić niemowlaka w foteliku samochodowym.

Walizki dziecięce

Czy niemowlak może zabrać walizkę zależy od linii, z usług którego