X
Ładowanie...

Tanie loty La Palma Wiedeń

29 maj 05 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Wiedeń

Bilety lotnicze Hiszpania Wiedeń

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje La Palma Wiedeń

Przewodnik po lotach La Palma Wiedeń

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale właśnie port lotniczy. Zamieszanie, hałas, inna sytuacja – to jest przecież trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać przed rejsem i jak się do tego przygotować.

Kilka zasad odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest wcale stresująca. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszelkie dokumenty. Kiedy przemieszczasz się na terenie Europy, konieczny jest wyłącznie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, nawet tanie loty La Palma - Wiedeń, uznają bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, wystarczy tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa lotniska może poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszelkie monety i papiery, które nosisz w kieszeni spodni, umieść tam także torbę, kurtkę lub chustę.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów La Palma - Wiedeń

Tanie loty najczęściej dają ci wziąć tylko bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco duży, że z pewnością się w nim zmieścisz. Jednak trzeba każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana struktura mocno zrolowanych podkoszulek nie była zniszczona.

Na wierzchu ułóż potrzebne dokumenty – i tak trzeba będzie je okazać w trakcie odprawy. Zapakuj wszystko tak, by na wierzchu była i kosmetyczka z kosmrtykami. Preparaty muszą być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry torby trzeba umieścić także napoje. Jeśli obsługa samolotu wycofa jeden z produktów, nie będziesz musiał burzyć sumiennie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, wcześniej dowiedz się, jakie rzeczy możesz zabrać do środka w tanich lotach La Palma - Wiedeń.