X
Ładowanie...

Tanie loty Vietnam Airlines

już od 2669 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Vietnam Airlines

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze Vietnam Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
10 sty (czw)
LOT
Ho Chi Minh City
26 sty (sob)
Vietnam Airlines
Warszawa
10 sty (czw)
LOT
Ho Chi Minh City
28 sty (pon)
Vietnam Airlines
Warszawa
12 sty (sob)
LOT
Ho Chi Minh City
26 sty (sob)
Vietnam Airlines
Warszawa
12 sty (sob)
LOT
Ho Chi Minh City
28 sty (pon)
Vietnam Airlines
Warszawa
29 gru (sob)
LOT
Hanoi
11 sty (pią)
Vietnam Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Vietnam Airlines

Przewodnik po lotach Vietnam Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści podróżujący liniami lotniczymi Vietnam Airlines niejednokrotnie szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Należy podkreślić, że linie mają różne przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno przewozić? Przedstawiamy praktyczne informacje!

Najważniejsze zasady

Pomimo że gabaryty walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na krótki wypad linią Vietnam Airlines. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować ubrania, kosmetyki, jak również sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy tablet. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Bardzo istotna jest metoda składania odzieży - t-shirty, bluzy i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w walizce. Natomiast okrycia wierzchnie, np. marynarkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czy do samolotu Vietnam Airlines wniesiemy golarki, nożyczki lub igły

Operatorzy określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - zakazane jest wkładanie do bagażu amunicji, pistoletów, kusz, gazu czy rac. A co z whisky lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.