X
Ładowanie...

Tanie loty Lannion Lyon

już od 405 zł
03 lip 10 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lyon

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lyon
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
12 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
19 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
29 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
09 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
16 wrz (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
15 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Madryt
14 lip (nie)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lyon
16 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lannion Lyon

Przewodnik po lotach Lannion Lyon

Posiłek w czasie lotu Lannion - Lyon?

Im dłuższy będzie dany przelot, tym większa jest szansa, że podczas niego zaczniemy odczuwać głód. Jeśli interesuje nas kwestia tego, czy podczas przelotu Lannion - Lyon jedzenie jest podawane, to musimy sprawdzić parę kwestii. Najważniejsze jest to ile trwać będzie przelot i jakimi liniami  ma się odbywać. Jeśli będą to regularne linie to danie będzie wliczone w cenę także tego lotu z najniższą ceną, jeżeli jednak wybierzemy tanie loty Lannion - Lyon, to tego dania w kwocie biletu nie uzyskamy.

W jaki sposób to się prezentuje na regularnych liniach Lannion - Lyon?

Jeśli będziemy zainteresowani, jak ten posiłek podczas lotu Lannion - Lyon będzie wyglądał, jeśli zamówimy regularne linie. To trzeba mieć świadomość, że będzie on doliczony do biletu. Jego wielkość i rodzaj będą zależne od odległości którą będziemy musieli pokonać. Jeżeli na 72 godziny przed przelotem Lannion - Lyon przekażemy informację, że zainteresowały nas dania: wegańskie, bezglutenowe lub dla dzieci, to takie je otrzymamy.

Co prezentują nam tanie loty Lannion - Lyon?

Chcąc przyrównać ofertę, jaką będą miały dla nas tanie loty Lannion - Lyon, powinniśmy wiedzieć, że tu posiłek nie będzie doliczony w opłatę. Nie mniej, jeżeli wykażemy chęć zjedzenia czegoś podczas przelotu Lannion - Lyon, to mamy możliwość zakupić taki posiłek w przygotowanym bufecie, rzecz jasna dodatkowo za niego uiszczając opłatę. Lecz warto też wiedzieć, że tanie loty Lannion - Lyon pozwolą nam wnieść do samolotu nasze jedzenie. Jednak powinno być ono zamknięte w oryginalne pudełka producenta i nie może to być nic, co mogłoby się prędko popsuć. Jeżeli planujemy wziąć napój, to powinniśmy pamiętać, że w czasie lotu Lannion - Lyon nie będziemy mogli posiadać ponad 1 litr płynów, a poza tym muszą być one zapakowane w butelkach nie większych niż 100 ml. Poza tym, niektóre linie pozwalają nam na zabranie jedzenia własnego wyrobu, jeśli wieziemy ich niedużą liczbę oraz na własny użytek.

Trzeba zobaczyć jak będzie się to przedstawiało z żywnością podczas przelotu Lannion - Lyon. Wtedy możemy się odpowiednio przygotować do takiej podróży oraz będziemy mieli pewność, że nie staniemy się głodni po dotarciu do celu. To już od razu mogłoby nam zepsuć satysfakcję z przylotu do wyśnionego celu.