gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lanzhou Piza

już od 154 zł
27 sie 03 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
19 paź (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
16 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
17 paź (śro)
Ryanair
Gdańsk
15 paź (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
16 paź (wto)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lanzhou Piza

Przewodnik po lotach Lanzhou Piza

Przewóz sprzętu sportowego podczas lotu lanzhou - Piza

Wyruszasz w podróż do lanzhou - Piza i marzysz o wzięciu ze sobą nart albo roweru? Zanim jednak wyruszysz zapoznaj się z zasadami przewozu akcesoriów sportowych u danego przewoźnika oraz czy organizator lotu określa wymogi dotyczące wymiarów oraz wagi takiego bagażu. Znaczna część przewoźników pozwala na przewóz sprzętu sportowego bezpłatnie lub za dodatkową opłatą oraz wcześniejszym zgłoszeniu o chęci wzięcia takiego bagażu. Wynika to głównie z ograniczonego miejsca w luku bagażowym oraz zasad bezpieczeństwa lotu. W trakcie rezerwacji lotu do lanzhou - Piza przewoźnik ma prawo zmienić rodzaj bagażu sportowego na cargo i naliczyć opłatę w zależności od zgłoszonego sprzętu do transportu.

Zasady transportu akcesoriów sportowych- poradnik dla podróżnych

Jeśli chcesz, aby Twój bagaż sportowy dotarł razem z Tobą do lanzhou - Piza musisz koniecznie zadeklarować go u organizatora lotu oraz otrzymać potwierdzenie transportu na bilecie. Twój sprzęt sportowy musi być spakowany odpowiednio do wymogów narzuconych przez organizatora lotu na trasie do lanzhou - Piza, czyli musi posiadać konkretną wagę, wymiar i ilość sztuk. Wskazane jest oklejenie sprzętu sportowego numerem rejsu oraz imieniem i nazwiskiem. Nadanie sprzętu sportowego odbywa się głównie w miejscu dedykowanym do takiej czynności, o godzinie określonej przez linie lotnicze.

W co spakować sprzęt sportowy?

Wszystko jest zależne od tego ile możesz przeznaczyć pieniędzy na opakowanie sprzętu. W sklepach sportowych dostępne są specjalne torby, które w pełni zabezpieczają akcesoria oraz są wykonane w odpowiednim rozmiarze. Należy mieć jednak na uwadze, że takie walizki czy torby znacznie wpłyną na limit wagowy bagażu sportowego. Najtańszą opcją jest spakowanie sprzętu sportowego do tekturowego pudła. Wadą tego typu opakowania, jest brak odporności na uszkodzenia, co nie daje gwarancji na maksymalnie bezpieczny przewóz. Jeżeli wybierzesz ten rodzaj opakowania, a sprzęt sportowy ma kilka elementów Twoim obowiązkiem jest sklejenie ich razem tak, aby doleciały razem z Tobą do Piza bez szwanku.