X
Ładowanie...

Tanie loty Lufthansa Larnaca Tel Aviv

już od 257 zł
25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Tel Aviv

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Tel Aviv
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
03 lip (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Tel Aviv
07 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Tel Aviv
06 lip (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
02 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Tel Aviv
09 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
21 lip (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Tel Aviv
23 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Lublin
20 gru (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Tel Aviv
26 gru (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lufthansa Larnaca Tel Aviv

Przewodnik po lotach Lufthansa Larnaca Tel Aviv

Czy można wnieść tabletki na lot Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa

Jeżeli mieliśmy wcześniej okazję skorzystać z oferty lotu Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa, to bez wątpienia orientujemy się, jak trzeba zapakować walizkę. Co jednak, kiedy teraz musimy zabrać ze sobą leki? Czy wiemy, jak to działa, które leki mamy możliwość ze sobą wziąć i czy mamy szansę je mieć w walizce podręcznej? Warto skontrolować tą sprawę, tak żebyśmy mieli świadomość, że lot Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa minie nam spokojnie i bez niepotrzebnego stresu.

Leki w bagażu podręcznym podczas lotu Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy wejściówkę na tanie loty Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa, to tak samo jak przy lotach regularnych, medykamenty możemy posiadać w walizce podręcznej. Oczywiście musimy powiadomić o ich obecności podczas kontroli osobistej, ale warto je trzymać w oddzielnej torebce. Wtenczas wszystko przebiegnie szybciej, więc możemy wreszcie skorzystać z naszego najtańszego biletu na lot. Działanie jest takie, że przewozić mamy możliwość leki ogólnodostępne, które są udostępnione dla każdego oraz takie na receptę. Przy tych drugich, dobrze jest mieć zaświadczenie od doktora, ponieważ ma możliwość się sprawdzić w celu sprawdzenia medykamentów.

Czy będzie ograniczenie na ich ilość?

W przypadku leków w płynie, nie będzie ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że możemy zabrać na pokład syrop większy niż 100 ml. Nie mniej, powinniśmy zabrać wyłącznie taką liczbę leków, jaka jest nam rzeczywiście niezbędna podczas wycieczki. Tanie loty Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa zezwalają również na zabranie ze sobą niewielkich, zapakowanych igieł, jeżeli nasz lek powinien być podawany podskórnie, ale ich posiadanie także trzeba natychmiast zgłosić w czasie kontroli. Ale, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy lot, to i tak możemy mieć na pokładzie niezbędne leki wypisane na receptę, jak również krople do oczu albo środek do dezynfekcji, jeżeli będzie miał poniżej 70% alkoholu.

Jeśli przejrzymy zasady w odniesieniu do przewożenia leków, to będziemy wiedzieć, że możemy również mieć ze sobą urządzenia medyczne. Ale trzeba zapytać przewoźnika

w jaki sposób to wygląda z transportem takich rzeczy jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, bo może się okazać, że muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że mamy szansę wziąć na pokład leki i niezbędne urządzenia medyczne, pozwoli nam w końcu bez problemów skorzystać z oferty, którą posiadają dla wszystkich klientów tanie loty Larnaca - Tel Aviv linią Lufthansa.