X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas de Gran Canaria Teneryfa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Las Palmas de Gran Canaria Teneryfa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Las Palmas de Gran Canaria Teneryfa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Las Palmas de Gran Canaria Teneryfa

Przewodnik po lotach Las Palmas de Gran Canaria Teneryfa

Czy niepełnosprawny jest w stanie odbywać lot Gran Canaria - Teneryfa?

Połączenia lotnicze stają się tańsze, a to znaczy, że coraz więcej ludzi decyduje się skorzystać z takich ofert na tanie loty Gran Canaria - Teneryfa. Co więcej, wśród podróżnych dość często możemy też spotkać osoby niepełnosprawne, a to wszystko dlatego, że mogą oni podróżować naprawdę komfortowo. Ale nim zakupimy najtańszy bilet , i zgodzimy się zwiedzić odległe państwa, trzeba się dowiedzieć, na co mogą nastawić się niepełnosprawni.

Pies przewodnik będzie siedział w kabinie podczas połączenia Gran Canaria - Teneryfa

Jeżeli ktoś okazuje się być niewidomy oraz chce korzystać z wsparcia psa przewodnika, to trzeba wiedzieć, że taki pies ma prawo znajdować się razem z nim na pokładzie samolotu. Nie trzeba go wówczas na moment lotu Gran Canaria - Teneryfa oddawać do luku bagażowego, co więcej nie musi przesiadywać w koszu do transportu, ale koniecznie musi posiadać założony kaganiec i smycz. Takiego psa przewodnika powinniśmy zgłosić z wyprzedzeniem, od razu do przewoźnika z propozycji którego chcemy skorzystać. Chodzi o to, aby miał świadomość, jak wiele takich osób będzie w samolocie oraz żeby odpowiednio je rozmieścił na siedzeniach.

Zagwarantowana jest asysta podczas lotu Gran Canaria - Teneryfa

Trzeba mieć świadomość, że nie tylko niewidomi mają prawo bez przeszkód skorzystać z oferty którą przedstawiają tanie loty Gran Canaria - Teneryfa. Jeśli ktoś ma zmniejszoną szansę samodzielnego przemieszczania się, lub nawet jeździ na wózku inwalidzkim, to również ma prawo bez problemów zamówić dla siebie przelot Gran Canaria - Teneryfa. Co zrozumiałe już przy wypełnianiu dokumentów powinien oznaczyć odpowiednie pozycje, ponieważ wtedy przewoźnik może odpowiednio rozplanować rozmieszczenie podróżnych, lecz także zapewnić asystę dla takiej osoby. Będzie ona mogła oczekiwać na wsparcie przy zapięciu pasów, w czasie wejścia oraz wyjścia z pokładu, a także przy transportowaniu walizki. Poza tym tanie loty Gran Canaria - Teneryfa powiadamiają, że te osoby będą mogły zajechać na swoim wózku do wejścia na pokład, a następnie jest im zagwarantowana pomoc przy przeniesieniu się na mniejszy wózek, który swobodnie się w tym wejściu pomieści. Wózek inwalidzki będzie schowany w luku bagażowym oraz dostarczony po lądowaniu.

Tanie linie Gran Canaria - Teneryfa starają się robić wszystko co w ich sile, żeby zapewnić niepełnosprawnym osobom odpowiednią wygodę podróży. Jeśli jedynie będą o tym poinformowane z wyprzedzeniem, to będą mogły się odpowiednio przyszykować na dany przelot.