gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Barcelona

już od 511 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Hiszpania Barcelona

Bilety lotnicze Hiszpania Barcelona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Granada
03 paź (śro)
Air Europa
Barcelona
07 paź (nie)
Air Europa
Granada
04 paź (czw)
Air Europa
Barcelona
09 paź (wto)
Air Europa
Granada
06 paź (sob)
Air Europa
Barcelona
07 paź (nie)
Air Europa
Granada
07 paź (nie)
Iberia
Lot bezpośredni
Barcelona
08 paź (pon)
Iberia
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Palmas Barcelona

Przewodnik po lotach Las Palmas Barcelona

Turystyczna polisa ubezpieczeniowa obejmująca bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Gran Canaria - Barcelona czy tradycyjne linie lotnicze, to nie ma znaczenia. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadawanym bagażem może coś się stać. Na szczęście nie trzeba bać się utraty zabieranych rzeczy. Najczęściej normalna polisa ubezpieczenia turystycznego dotyczy także bagażu. Dowiedz się, jak to działa.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Skład ubezpieczenia turystycznego w kwestii bagażu może być różny. Wszystko dotyczy firmy ubezpieczeniowej. Mała część z nich obejmuje ubezpieczeniem jedynie walizki nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Następne także przykładowo transportowane pojedyncze rzeczy upominki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może obejmować także rzeczy innego rodzaju, które przewozi się w samolocie. Oznacza to także, że wózek inwalidzki albo wózek dla dziecka również jest nim objęty.

Zasady działania ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie podróżne na bagaż działa w kilku przypadkach. Najpierw wtedy, gdy ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. W tej sytuacji również masz możliwość odzyskać odszkodowanie od tradycyjnych linii lotniczych albo tanich lotów Gran Canaria - Barcelona – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie bagażów. Jeśli otrzymasz zwrot z polisy to będą po prostu kolejne środki. Wysokość wypłacanej kwoty jest związana z umową polisy i całkowitą kwotą ubezpieczenia.

Polisa funkcjonuje też w momencie, kiedy bagaż będzie opóźniony lub po prostu zginie na lotnisku. Jeśli go nie znajdziesz, zostaną ci zwrócone środki za stracone rzeczy. Kwota otrzymanego świadczenia również jest uzależniona od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Gran Canaria - Barcelona, mają obowiązek zwrócić ci środki, które wydałeś na znalezienie zastępczych rzeczy, które umożliwią ci urlop.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Gran Canaria - Barcelona