X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Barcelona

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
11 lut 18 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Las Palmas Barcelona

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Las Palmas Barcelona

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Las Palmas Barcelona

Przewodnik po lotach Las Palmas Barcelona

Turystyczna polisa ubezpieczeniowa obejmująca bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Gran Canaria - Barcelona czy tradycyjne linie lotnicze, to nie ma znaczenia. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadawanym bagażem może coś się stać. Na szczęście nie trzeba bać się utraty zabieranych rzeczy. Najczęściej normalna polisa ubezpieczenia turystycznego dotyczy także bagażu. Dowiedz się, jak to działa.

Co wchodzi w skład ubezpieczenia turystycznego

Skład ubezpieczenia turystycznego w kwestii bagażu może być różny. Wszystko dotyczy firmy ubezpieczeniowej. Mała część z nich obejmuje ubezpieczeniem jedynie walizki nadane w luku bagażowym i bagaż podręczny. Następne także przykładowo transportowane pojedyncze rzeczy upominki.

Polisa ubezpieczenia bagażu może obejmować także rzeczy innego rodzaju, które przewozi się w samolocie. Oznacza to także, że wózek inwalidzki albo wózek dla dziecka również jest nim objęty.

Zasady działania ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie podróżne na bagaż działa w kilku przypadkach. Najpierw wtedy, gdy ten ulegnie zniszczeniu lub uszkodzeniu. W tej sytuacji również masz możliwość odzyskać odszkodowanie od tradycyjnych linii lotniczych albo tanich lotów Gran Canaria - Barcelona – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie bagażów. Jeśli otrzymasz zwrot z polisy to będą po prostu kolejne środki. Wysokość wypłacanej kwoty jest związana z umową polisy i całkowitą kwotą ubezpieczenia.

Polisa funkcjonuje też w momencie, kiedy bagaż będzie opóźniony lub po prostu zginie na lotnisku. Jeśli go nie znajdziesz, zostaną ci zwrócone środki za stracone rzeczy. Kwota otrzymanego świadczenia również jest uzależniona od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno regularne, jak i tanie loty Gran Canaria - Barcelona, mają obowiązek zwrócić ci środki, które wydałeś na znalezienie zastępczych rzeczy, które umożliwią ci urlop.

Linie lotniecze

Koniecznie sprawdź, jacy przewoźnicy obsługują trasę Gran Canaria - Barcelona