gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Bratysława

już od 396 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Bratysława

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Bratysława
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
13 wrz (czw)
Ryanair
Bratysława
18 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
19 paź (pią)
Czech Airlines
Bratysława
29 paź (pon)
Czech Airlines
Warszawa
19 paź (pią)
Czech Airlines
Bratysława
30 paź (wto)
Czech Airlines
Warszawa
21 paź (nie)
Czech Airlines
Bratysława
24 paź (śro)
Czech Airlines
Warszawa
22 paź (pon)
Czech Airlines
Bratysława
24 paź (śro)
Czech Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Palmas Bratysława

Przewodnik po lotach Las Palmas Bratysława

Co sprawdzić przed lotem Gran Canaria - Bratysława? Krótki poradnik dla podróżujących

Lecisz w podróż Gran Canaria - Bratysława, zanim wyruszysz warto sprawdzić kilka istotnych rzeczy i informacji, aby cała podróż przebiegła bez problemów a nieprzewidziane sytuacje nie zepsuły pięknych wspomnień z Gran Canaria - Bratysława. Aby Ci w tym pomóc przygotowaliśmy ten niewielki informator.

Najważniejsze dokumenty, czyli o czym nie możesz zapomnieć!

Podstawowym dokumentem uprawniającym do podróżowania poza teren naszego kraju, jest paszport. Czasem wystarczy tylko dowód osobisty lub inny dokument zawierający Twoje imię i nazwisko. Niezbędny jest również bilet papierowy. Dlatego przed lotem zaleca się stosunkowo wcześniej sprawdzić ważność dokumnetów, aby uniknąć przykrej niespodzianki w trakcie odprawy oraz czy informacje na bilecie są takie same z dokumentem, który wykorzystałeś do zakupu lotu. W zależności od wybranej trasy Gran Canaria - Bratysława upewnij się, czy nie musisz posiadać innych dokumentów obligatoryjnych do uzyskania zgody na pobyt i poruszanie się po mieście docelowym. Najczęściej mowa tu, o takich dokumentach jak wiza tranzytowa, aktualne szczepienie przeciwko chorobom tropikalnym, ubezpieczenie podróżne. Pamiętaj, że obowiązek załatwienia tych formalności zawsze leży w gestii pasażera. Zasady wjazdu do poszczególnych państw znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Jeśli zamierzasz podróżować z dzieckiem dla niego również musisz mieć przy sobie odpowiednie dokumenty, w tym zgoda drugiego rodzica, w sytuacji podróży w pojedynkę. Zanim pojedziesz na lotnisko przeczytaj, o której godzinie organizator lotu zaplanował odprawę biletowo-bagażową. W przypadku odprawy na lotnisku po otrzymaniu karty pokładowej oraz kwitu bagażowego koniecznie sprawdź czy dane, które się na nich znajdują zgadzają się ze stanem faktycznym. W praktyce oznacza to, że trzeba sprawdzić poprawność danych osobowych, kod lotu, kierunek docelowy, a w przypadku bagażu rejestrowanego czy na kwicie bagażowym również wszystko się zgadza. Jeśli wybrałeś odprawę online koniecznie sprawdź czy posiadasz wszystkie, odpowiednio wydrukowane karty pokładowe i kwit bagażowy.

Tańszy lot z przesiadką do Gran Canaria - Bratysława- o czym warto pamiętać, przy wybraniu takiego wariantu?

W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w czasie przesiadki nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą portu docelowego. Dlatego przed podróżą warto dokładnie zapoznać się z przepisami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych destynacji opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ponadto zawsze weryfikuj, czy informacje zawarte na karcie pokładowej zgadzają się z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć przykrej niespodzianki.

Co jeszcze warto przeczytać lub poznać przed lotem Gran Canaria - Bratysława?

Oczywiście poza wymaganymi formalnościami warto przeczytać regulamin przewoźnika, z usług którego korzystamy, dotyczącym transportu bagażu, jak postepować w sytuacji,gdy Twój bagaż zaginie lub ulegnie uszkodzeniu z winy linii lotniczych lub co zrobić w przypadku odwołania lub opóźnienia samolotu. Dodatkowo zanim zaczniesz pakować walizkę sprawdź jakie ograniczenia wagi i wielkości określił przewoźnik w odniesieniu do bagażu podręcznego, jak również dla bagażu odprawianego oraz czego absolutnie nie możesz przewieźć. Jeśli na stronie przewoźnika nie znajdziesz stosownej informacji, znajdziesz ją na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jak już przeczytasz wszystkie najważniejsze informacje pozostaje tylko zagłebić się w lekturze przewodnika, co warto zwiedzić, gdzie warto spróbować lokalnych specjałów kulinarnych i jakiej aury spodziewać się na czas pobytu.

Zobacz linie lotnicze latające na trasie Gran Canaria - Bratysława: