X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Lorient

już od 77 zł
29 mar 05 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Francja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Francja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Bordeaux
17 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nantes
24 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
07 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
30 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
07 kwi (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
09 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Paryż
02 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Palmas Lorient

Przewodnik po lotach Las Palmas Lorient

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla podróżnych

Rezerwujesz podróż samolotem do Gran Canaria - Lorient i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka istotnych informacji dotyczących bagażu podręcznego. Bagaż podręczny to typ bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Gran Canaria - Lorient, do którego lecimy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może zażądać wypakowania z bagażu podręcznego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak ubrania na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne pasażerowi w czasie lotu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pojemnikach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeśli mamy cenne przedmioty to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu podręcznego określają linie lotnicze w zależności od trasy lotu Gran Canaria - Lorient. W bagażu kabinowym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą zostać użyte jako broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż kabinowy?

Głównie kiedy Twoja lot do Gran Canaria - Lorient nie jest długa. Kiedy podróżujesz tanimi liniami lub kiedy chcesz zmniejszyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą wyłącznie bagaż podręczny jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Gran Canaria - Lorient masz możliwość zaopatrzyć się w niezbędne rzeczy.