X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Lyon

już od 185 zł
27 lut 06 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Lyon

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Lyon
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
26 lut (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
05 mar (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
23 lut (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
02 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
02 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Lyon
09 mar (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
12 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lyon
19 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Kraków
19 mar (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Lyon
21 mar (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Palmas Lyon

Przewodnik po lotach Las Palmas Lyon

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o długo oczekiwanym urlopie zagranicznym, ale ze swojego lotniska nie masz bezpośredniego lotu Gran Canaria - Lyon? Nie obawiaj się lotów składanych! Opisujemy najważniejsze różnice między nimi, a połączeniami bezpośrednimi. Kiedy potrzebne są dodatkowe dokumenty?

Jak odbywa się bezpośredni lot

Lot bez przesiadek np. na trasie Gran Canaria - Lyon to dla wielu pasażerów najlepsza forma lotu. Przechodzimy odprawę na jednym lotnisku, wchodzimy na pokład, a po pewnym czasie lądujemy na miejscu. Nie musimy martwić się przesiadkami i czekać na lotniskach przesiadkowych. Lot bezpośredni nie zawsze jest możliwy - przeważnie w przypadku mało popularnych destynacji jesteśmy zdani na loty składane.

Loty transferowe - najważniejsze fakty

W Europie znajduje się kilka dużych węzłów transferowych, np. Charlesa de Gaulle'a w Paryżu czy Schiphol w Amsterdamie. Lotów transferowych nie należy się obawiać - zazwyczaj odprawa wygląda identycznie jak w przypadku lotów bez przesiadek. Przesiadki bywają organizowane w obrębie jednego budynku, żeby uniknąć zbędnego chaosu. Bagaże zazwyczaj transportowane są przez pracowników portu lotniczego - nie trzeba więc się o nie martwić. Przed Tobą lot Gran Canaria - Lyon? Przed wyjazdem zapoznaj się z regulacjami obowiązującymi na terenie państwa przesiadkowego, może się bowiem okazać, że konieczne będzie uzyskanie wizy tranzytowej, np. żeby móc wyjść poza lotnisko.

Smart Connection - tanie loty przesiadkowe

Dzisiaj nie trzeba już wertować tysięcy ofert - portal Fru.pl udostępnia intuicyjne narzędzie - system Smart Connection pozwala rezerwować najpewniejsze loty przesiadkowe w niższej cenie. Dzięki niemu podróżni nie muszą stresować się ryzykiem odwołania lotu.