X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Sao Vicente

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Las Palmas Sao Vicente

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Las Palmas Sao Vicente

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Palmas Sao Vicente

Przewodnik po lotach Las Palmas Sao Vicente

Czy podczas podróży Gran Canaria - Sao Vicente odczujemy jetlag?

Jeżeli organizujemy lot samolotem, to przeważnie zamartwiamy się przeróżnymi rzeczami. Czy uda nam się zarezerwować najtańszy bilet, czy możemy skorzystać z krótkiego czasu lotu. Martwimy się, czy dobrze się odprawimy, czy nie zagubimy walizki. Jednak rzadko kto namyśla się nad tym, czy przy obranym przez niego połączeniu Gran Canaria - Sao Vicente, ma szansę pojawić się jetlag.

Z jakiego powodu przy dalszych lotach Gran Canaria - Sao Vicente pojawia się jetlag

Myślimy co to takiego? To przemęczenie, rozdrażnienie, ból głowy i problemy z koncentracją, jakie pojawiają się, kiedy nasz lot Gran Canaria - Sao Vicente ma miejsce przez kilka stref czasowych. Wtedy organizm traci parę godzin – kiedy polecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, lub te parę godzin dostaje – jeśli lecimy na zachód, co znosi słabiej. Dlatego zamawiając tanie loty Gran Canaria - Sao Vicente oraz wiedząc, że będziemy lecieć przez parę stref. Trzeba sprawdzić, co robić aby to niemiłe wrażenie było jak najmniejsze.

Co jeśli lecimy Gran Canaria - Sao Vicente na zachód?

Jeżeli wykupiliśmy tanie loty Gran Canaria - Sao Vicente i mamy świadomość, że będziemy lecieć na zachód, to warto iść odrobinę później spać. W ten sposób jeszcze przed podróżą przyzwyczaimy ciało do zmian. Gdy już będziemy na pokładzie, należy zrobić co w naszej mocy, aby nie zasnąć. Możemy spacerować po pokładzie, pić wodę, jeść produkty posiadające białko. Przewoźnicy zezwalają zazwyczaj na wzięcie niewielkiej ilości jedzenia na pokład, więc należy przygotować sobie odpowiedni posiłek już wcześniej, aby był pobudzający. Jeśli już przelot Gran Canaria - Sao Vicente dobiegł końca, to nie ulegnijmy zmęczeniu. Połóżmy się dopiero w nocy. Świetnym pomysłem będzie spacer w blasku słońca, łatwiej pokonamy ochotę wejścia do łóżka.

Oto linie latające na trasie Gran Canaria - Sao Vicente

Przelot Gran Canaria - Sao Vicente z zachodu na wschód?

Gorszy dla naszego organizmu jest lot Gran Canaria - Sao Vicente z zachodu na wschód. Z tego powodu przed lotem, trzeba kłaść się wcześniej do spania i tak samo prędzej wstawać. Tutaj podczas przelotu Gran Canaria - Sao Vicente opłaca się spać, a dopomogą nam w tym produkty bogate w węglowodany, i ziołowe herbaty na bezsenność. Po dotarciu do celu, dajmy sobie dzień na przyzwyczajenie się i próbujmy się dostosować do tamtejszych godzin snu oraz posiłków.

Kiedy mamy już zakupione tanie loty Gran Canaria - Sao Vicente i nie chcemy, aby jetlag popsuł nam wyjazd. To warto się do tego właściwie przygotować. Nie spożywajmy alkoholu, na miejscu bądźmy jak najwięcej na świeżym powietrzu. Po wejściu do samolotu przestawmy zegarek na godzinę, która będzie w miejscu docelowym, wówczas również łatwiej się do niego przyzwyczaimy.