X
Ładowanie...

Tanie loty Las Palmas Uppsala

już od 74 zł
25 paź 01 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
03 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
01 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
22 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
02 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Palmas Uppsala

Przewodnik po lotach Las Palmas Uppsala

Przelot Gran Canaria - Uppsala dobiegł końca - odbierz walizkę

Nasz upragniony lot Gran Canaria - Uppsala w końcu dobiegł końca, więc teraz możemy poddać się radości podziwiania miasta oraz wypoczynku. Jednak nim to nastąpi, musimy jeszcze zabrać naszą walizkę. W jaki sposób wygląda cała ta procedura oraz czego powinniśmy się tu spodziewać, tak żeby się niepotrzebnie nie denerwować?

Jak prezentuje się odebranie bagaży po locie Gran Canaria - Uppsala

Jeżeli właśnie lądowaliśmy na miejscu przeznaczenia, to trzeba wiedzieć, że w pierwszej kolejności będziemy musieli odbyć kontrolę graniczną, a to oznacza, że zajmie nam ona pewną część czasu. Gdy dopełnimy już tych konieczności, to będziemy musieli przejść do hali, w której możemy zabrać walizkę. Mieszczą się tam specjalne monitory, na których znajdziemy wiadomość, na jakiej taśmie pojawiają się bagaże z naszego lotu Gran Canaria - Uppsala. Część ta za każdym razem prezentuje się identycznie i nie będzie miało tu znaczenia, czy wybraliśmy linie regularne, czy być zdecydowaliśmy się na tanie loty Gran Canaria - Uppsala. Musimy się tutaj mimo wszystko przyoblec w cierpliwość, bo okres czekania na taki bagaż może wynieść także 45 minut.

Zarezerwowaliśmy lot z przesiadaniem się?

Odeszliśmy od propozycji wybrania najkrótszego lotu i zgodziliśmy się na przelot z przesiadkami. Tutaj kwestia zabrania bagaży, zależy od tego, po jakim okresie udamy się w kolejną podróż. Jeżeli nasze tanie loty Gran Canaria - Uppsala będą tak zorganizowane, że polecimy jeszcze tego samego dnia, to w regularnych lotach nasz bagaż zostanie zaniesiony z jednego samolotu do kolejnego i my nie musimy się tym przejmować. Jeżeli jednak mamy samolot Gran Canaria - Uppsala na kolejny dzień, to musimy zabrać nasz bagaż, a następnie przed samym lotem, znowu go zdać. Ale pamiętajmy, że tanie loty Gran Canaria - Uppsala mają wszystko zorganizowane w ten sposób, że naprawdę nie będziemy musieli się niczym przejmować.

Odbiór walizek wbrew pozorom nie jest tak skomplikowany, jak może się zdawać. Jeżeli jedynie zapoznamy się z poradami, w jaki sposób to się dzieje, to u celu podejdziemy do tej procedury ze spokojem, a więc nie musimy się niczym zamartwiać. Tanie loty Gran Canaria - Uppsala proponują nam swoje loty na najwyższym poziomie, a więc możemy być przekonani, że wszystko pokaże się być idealnie zgrane.