X
Ładowanie...

Tanie loty Las Vegas Nicea

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Las Vegas Nicea

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Las Vegas Nicea

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Las Vegas Nicea

Przewodnik po lotach Las Vegas Nicea

5 rzeczy, które musisz wiedzieć przed podróżą samolotem

Podróż samolotem np. na trasie Las Vegas -Nicea może być dla wielu turystów bardzo stresującym zdarzeniem - często nie znamy kwestii dotyczących bezpieczeństwa, odprawy na lotnisku, czy samego kupowania biletów. Poznaj kilka istotnych zasad, a zminimalizujesz strach przez wejściem na pokład.

1. Sprawdzaj strony z promocjami

Jeśli zależy Ci na tym, żeby upolować bilet w atrakcyjnej cenie, skorzystaj z pomocy serwisów rezerwacyjnych, np. takich jak Fru.pl. Zasubskrybuj newsletter, a otrzymasz informacje o promocjach i wyprzedażach. Loty z przesiadkami możesz weryfikować przy użyciu opcji Smart Connection, a także zaznajomić się z usługą tzw. Alarmów Cenowych.

2. Tego nie zapakujesz do walizki

Linie lotnicze określają wiele grup przedmiotów, których nie można pakować do bagażu podręcznego. Zakazane są między innymi noże, brzytwy, broń z ostrzem, szable, skalpele, wędki, czy kije golfowe. Na pokład samolotu Las Vegas -Nicea nie wniesiesz też drutów do robótek ręcznych, golarek bez osłonek czy większych nożyczek.

3. Lepszy transfer czy własny transport

Osoby spieszące się na lot mają do wyboru 2 opcje - dojazd własnym autem lub skorzystanie z oferty transportu na lotnisko. Zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie mają swoje plusy i minusy. Transfer umożliwia wygodną podróż bez zmartwień, z kolei własne auto oznacza większą swobodę, a pojazd zawsze można zostawić na strzeżonym parkingu.

4. Czy warto wykupić ubezpieczenie

Podczas pobytu za granicą mogą wystąpić nieprzewidziane zdarzenia - choroba, hospitalizacja, opóźnienie lotu Las Vegas -Nicea, zagubienie bagażu. Odpowiednie ubezpieczenie turystyczne sfinansuje koszty hospitalizacji, a także wypłaci odpowiednią sumę pieniężną.

5. Zabierz na pokład ulubioną książkę

Lot Las Vegas -Nicea zbliża się wielkimi krokami? Pamiętaj, że na pokładzie należy dostosowywać się do poleceń stewardess. Rozrywkę może zapewnić ciekawa lektura lub ulubiona muzyka.