X
Ładowanie...

Tanie loty Las Vegas Porto

już od 44 zł
24 sty 31 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Porto

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Porto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Barcelona
30 sty (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
07 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
31 sty (czw)
Ryanair
Porto
06 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Porto
22 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Las Vegas Porto

Przewodnik po lotach Las Vegas Porto

Czy tanie linie pozwolą nam zmienić dane przed lotem Las Vegas - Porto

Posiadamy zarezerwowany bilet w najkorzystniejszej cenie, zorganizowana będzie już nasza wyprawa. Niespodziewanie jednak okazuje się, że nie możemy polecieć więc chcemy, żeby miast nas leciał ktoś inny. Może również stać się tak, że będziemy musieli przełożyć czas podróży. Czy jednak możemy dokonać takich zmian? Czy będą one bezpłatne?

Co możemy zmienić na bilecie na lot Las Vegas - Porto?

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, jakie informacje mamy szansę zmienić na bilecie, to powinniśmy mieć świadomość, że przede wszystkim nazwisko podróżującego. Tutaj powinniśmy wiedzieć, że odciągnięta będzie zapłata za każdy odcinek, którym powinien lecieć pasażer. Przez to warto się orientować, czy nie okaże się być lepiej jeśli zakupimy nowy bilet na tanie loty Las Vegas - Porto niż przemienianie samego nazwiska. W dodatku mamy szansę również zmienić datę naszej podróży. Jeżeli w kolejnym dniu lot Las Vegas - Porto będzie droższy, to różnicę musimy dopłacać. Jednak jeśli wyjdzie, że tanie loty Las Vegas - Porto w tej dacie będą tańsze niż my wykupiliśmy, to różnicy nie otrzymamy. W razie konieczności, mamy szansę również zmienić tutaj trasę przelotu. Może to okazać się konieczne, jeżeli wyjdzie, że jakaś inna będzie krótsza, a prędzej danej propozycji nie odkryliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto również wiedzieć, czego nie da nam się przemienić. Nie będziemy mogli zmienić propozycji na tanie loty Las Vegas - Porto z jednego przewoźnika na drugiego. Nie będziemy też mieli możliwości przemienić sekwencji lotu, a więc nie odwrócimy jego kolejności. Za to, zmiana danych płatnika za bilet ma prawo być przeprowadzona i to za darmo. Powinniśmy wiedzieć, na wykonanie jakich zmian pozwolą nam tanie loty Las Vegas - Porto tak żebyśmy wiedzieli, co mamy szansę robić, a czego nie. Dodatkowo warto wiedzieć, że te zmiany w większości są odpłatne, a więc może się okazać, że kupienie kolejnego biletu na lot Las Vegas - Porto okaże się być bardziej opłacalne.

Jeżeli rezerwujemy przelot samolotem z dużym uprzedzeniem, to musimy się liczyć, że może dojść do jakichś nieprzewidzianych sytuacji. Przez to też, już prędzej warto się dowiedzieć jakie mamy okazje dopełnienia zmian. Każdy przewoźnik posiada tutaj własne wytyczne i dlatego warto przejrzeć ich regulaminy.