X
Ładowanie...

Tanie loty Las Vegas Wenecja

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Las Vegas Wenecja

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Las Vegas Wenecja

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Las Vegas Wenecja

Przewodnik po lotach Las Vegas Wenecja

Czy zabierzemy sprzęt sportowy na lot?

Czasami jest tak, że wybierając się na wakacje, chcemy korzystać z intensywnego wypoczynku. Jeżeli mamy własny sprzęt sportowy, to jasne, że chcielibyśmy go ze sobą wziąć na lot Las Vegas - Wenecja. Jednak czy to w ogóle jest możliwe? Czy linie lotnicze  dają nam możliwość wzięcia ze sobą roweru, nart lub deski surfingowej?

Odpowiednie spakowanie na lot Las Vegas - Wenecja

Przede wszystkim, wiele zależy tutaj od urządzenia, które, chcemy ze sobą zabrać. Tanie loty Las Vegas - Wenecja czasami zezwalają nam zabrać niektóre sprzęty w opłacie za bagaż rejestrowany, czasem będziemy musieli puścić je osobno, a jeszcze innym razem jest realny tylko przewóz cargo. Dodatkowo z rowerem nie powinno być problemów, ale na stronie lotów Las Vegas - Wenecja trzeba zobaczyć, jak on musi być zapakowany. Powietrze wypuszczone z opon, pedały skierowane do środka, przednie koło przymocowane do ramy, a to wszystko spakowane w odpowiednią folię, albo karton. Jeśli wszystko wykonamy odpowiednio z instrukcjami, jakie zostały zamieszczone przez tanie loty Las Vegas - Wenecja, to nie będziemy mieć kłopotów z jego transportem.

Co z większymi rzeczami na locie Las Vegas - Wenecja?

Jeśli planujemy zabrać narty, to również nie będziemy mieli z tym jakiegoś kłopotu, nawet jeśli wykupimy bilet w najniższej cenie. Jednak opłaca się je zapakować w odpowiedni futerał, bo wówczas będziemy mieli gwarancję, że nic się z nimi nie stanie. W przypadku deski surfingowej, powinniśmy się nastawić na dodatkowe opłaty za taki przewóz. Warto też sprawdzić, czy linie lotnicze, którymi planujemy lecieć, pozwolą nam na ich przewóz. Na szczęście w znacznej liczbie przypadków, decydując się na tanie loty Las Vegas - Wenecja nie będzie z tym kłopotów, więc będziemy mogli w czasie wyjazdu skorzystać z własnej deski.

Linie lotnicze mają swoje wytyczne odnośnie transportowania sprzętu sportowego. Nie ważne, czy korzystamy z lotów regularnych czy wybieramy tanie loty Las Vegas - Wenecja, zawsze musimy się upewnić jak to wygląda. Jeżeli całość przygotujemy wcześniej, to zapłacimy mniej za transport danego sprzętu, a w dodatku będziemy mieli pewność, że po krótkim przelocie, będziemy mogli wypoczywać w ulubiony sposób, mając własny sprzęt.