X
Ładowanie...

Tanie loty Lausanne Genewa

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lausanne Genewa

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lausanne Genewa

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Lausanne Genewa

Przewodnik po lotach Lausanne Genewa

Jakie kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym kosmetyki można przewozić niemalże bez przeszkód. Ale już w w torbie podręcznej bywa to trudniejsze. Mnóstwo podróżnych decydując się tylko na zabranie bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie rodzaje kosmetyków może wziąć ze sobą, a co jest niemożliwe. Dowiedz się, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Kosmetyki, które można zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które możesz spakować na przelot jest zaskaujaco długa. W zasadzie w podstawowym bagażu w tanich lotach Lozanna - Genewa może znaleźć się prawie wszystko. Umieścisz tam zarówno cienie do makijażu, jak i kostkę mydła, żele pod prysznic, czy balsamy. Można również zabrać kosmetyki w sprayu, przykładowo dezodoranty.

Większy problem wynika, gdy planujesz wpakować nożyczki do paznokci i maszynki do golenia. Jednorazowa maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce może znaleźć się na pokładzie, jednakże już mazynki z nieosłoniętymi ostrzami nie nie można wnieść. W takim przypadku możesz włożyć to do bagażu rejestrowanego albo po prostu spakować golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Lozanna - Genewa i tradycyjne linie lotnicze wymieniają szczególne wymagania dotyczące sposobu przewożenia kosmetyków. Po pierwsze wszystkie płynne preparaty (płyn micelarny, płyn do ust, żelowe kosmetyki) powinny zostać umieszczone do niewielkich plastikowych buletel. Buteleczki powinny mieć pojemność 100 ml.

Pakowane butelki z płynami powinno się spakować do przezroczystej, plastikowej torebki – kosmetyczki. W czasie odprawy może być to sprawdzane. Warto również zdawać sobie sprawę, że do bagażu podręcznego możesz zabrać ze sobą wyłącznie 1 l płynów. Zasady te pojawiają się w regulaminie zarówno tanich lotów Lozanna - Genewa, jak i regularnych linii lotniczych.