gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Leeds Las Palmas

już od 376 zł
28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Las Palmas

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Las Palmas
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Arrecife
24 lip (wto)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
01 sie (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Arrecife
27 lip (pią)
Air Europa
Lot bezpośredni
Las Palmas
01 sie (śro)
Air Europa
Lot bezpośredni
Kraków
21 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Las Palmas
28 lis (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
17 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Las Palmas
24 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
29 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Las Palmas
06 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Leeds Las Palmas

Przewodnik po lotach Leeds Las Palmas

Czy tanie linie pozwalają nam zmienić dane przed lotem Leeds - Gran Canaria

Mamy wykupiony bilet w najniższej kwocie, zaplanowana będzie już nasza podróż. Niespodziewanie mimo wszystko okazuje się, że nie możemy polecieć i pragniemy, aby miast nas poleciał ktoś inny. Ma szansę też stać się tak, że będziemy musieli przełożyć czas lotu. Czy mimo wszystko mamy szansę dokonać takich zmian? Czy będą one darmowe?

Co mamy prawo zmienić na bilecie na lot Leeds - Gran Canaria?

Jeżeli namyślamy się nad tym, jakie informacje możemy przemienić na bilecie, to musimy mieć świadomość, że przede wszystkim nazwisko podróżującego. Tu musimy wiedzieć, że pobrana będzie opłata za każdy odcinek, którym powinien lecieć pasażer. Przez to warto się zorientować, czy nie okaże się być lepiej jeżeli wykupimy kolejny bilet na tanie loty Leeds - Gran Canaria niż przemienianie samego nazwiska. W dodatku możemy też przestawić datę naszej wyprawy. Jeśli w nowym dniu przelot Leeds - Gran Canaria będzie kosztowniejszy, to różnicę musimy dopłacić. Ale jeśli okaże się, że tanie loty Leeds - Gran Canaria w tym terminie będą tańsze niż my zapłaciliśmy, to nadmiaru nie dostaniemy. W razie konieczności, możemy także przemienić tutaj trasę przelotu. Ma szansę to być konieczne, jeśli wyjdzie, że jakaś inna będzie krótsza, a prędzej takiej oferty nie odkryliśmy.

Czego nie możemy zmienić?

Warto również mieć świadomość, czego nie da nam się zmienić. Nie będziemy mogli zmienić oferty na tanie loty Leeds - Gran Canaria z jednego przewoźnika na innego. Nie będziemy także mogli zmienić kolejności przelotu, a więc nie odwrócimy jego kolejności. Za to, przemiana informacji o płatniku za bilet może okazać się być dokonana i to za darmo. Powinniśmy mieć świadomość, na wykonanie jakich zmian pozwolą nam tanie loty Leeds - Gran Canaria tak abyśmy wiedzieli, co będziemy mieli szansę robić, a czego nie. W dodatku warto pamiętać, że te zmiany zazwyczaj są odpłatne, a więc ma możliwość się okazać, że kupienie nowego biletu na przelot Leeds - Gran Canaria będzie bardziej opłacalne.

Jeżeli rezerwujemy przelot samolotem z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, to musimy się liczyć, że ma prawo dojść do jakichś nieprzewidzianych wydarzeń. Dlatego też, już wcześniej trzeba się dowiedzieć jakie będziemy mieli okazje dopełnienia zmian. Każdy przewoźnik posiada tu własne zasady i przez to trzeba przeczytać ich zasady.