X
Ładowanie...

Tanie loty Leeds Reina Sofia Apt

już od 437 zł
19 lip 26 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Wielka Brytania Reina Sofia Apt

Bilety lotnicze Wielka Brytania Reina Sofia Apt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Londyn
25 sie (wto)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Teneryfa
29 sie (sob)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Londyn
26 sie (śro)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Teneryfa
29 sie (sob)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Londyn
27 sie (czw)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Teneryfa
29 sie (sob)
WizzAir UK
Lot bezpośredni
Londyn
27 sie (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Teneryfa
03 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Londyn
29 sie (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Teneryfa
03 wrz (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Leeds Reina Sofia Apt

Przewodnik po lotach Leeds Reina Sofia Apt

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla pasażerów

Planujesz podróż samolotem do Leeds - Teneriffa (Reina Sofia) i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących bagażu rejestrowanego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i przewożony w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko oddajesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym punkcie zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki linie lotnicze przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która najczęściej jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Leeds - Teneriffa (Reina Sofia) oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Leeds - Teneriffa (Reina Sofia), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych pasażerów. Linie lotnicze nie zalecają pakowania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: pieniądze, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów osobistych, urządzeń elektronicznych. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów łatwopalnych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można transportować substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia przewozu żywności oraz napojów w bagażu odprawianym ustalają linie lotnicze, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.