X
Ładowanie...

Tanie loty Leknes Stavanger

już od 160 zł
26 kwi 03 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Stavanger

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Stavanger
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
25 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
28 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
30 maj (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
05 cze (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
30 maj (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 maj (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
01 cze (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Katowice
11 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Stavanger
18 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Leknes Stavanger

Przewodnik po lotach Leknes Stavanger

Czym jest bagaż odprawiany? - informacje dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Leknes - Stavanger i nie wiesz czym jest bagaż odprawiany? Niżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż rejestrowany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go obsłudze lotu podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do odbioru bagażu po przylocie do Leknes - Stavanger oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne zasady dotyczące maksymalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Czego nie można zabrać do samolotu w bagażu odprawianym?

Regulacje prawne dotyczące transportu różnego rodzaju akcesoriów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Leknes - Stavanger, do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych podróżujących. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu odprawianego akcesoriów takich jak: przedmioty wartościowe, leki potrzebne w trakcie lotu, dokumentów handlowych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego pasażera obowiązuje zakaz transportowania w bagażu rejestrowanym materiałów wybuchowych oraz atrap urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Limity transportu jedzenia oraz płynów w bagażu rejestrowanym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do podróży.