X
Ładowanie...

Tanie loty Leros Split

już od 221 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Split

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Split
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Mediolan
25 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
26 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
25 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
28 cze (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
05 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
12 cze (śro)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
25 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
02 lip (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mediolan
25 cze (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Split
29 cze (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Leros Split

Przewodnik po lotach Leros Split

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, co najbardziej budzi obawy osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Zamieszanie, gwar, nowa sytuacja – to z pewnością stresujące doświadczenie. Dowiedz się, czego powinieneś się spodziewać przed wylotem i jak można się na to przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę stresująca. Najważniejsze, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeżeli podróżujesz na terenie Unii Europejskiej, niezbędny będzie jedynie dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, także tanie loty Leros - Split, wydają bilety elektroniczne. Nie trzeba nic wydrukować, potrzebujesz tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

Podczas odprawy zostanie sprawdzony zabrany bagaż, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o ściągnięcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza znajdującego się na taśmie wszystkie monety i papiery, które masz w kieszeniach, włóż tam również neseser, odzienie wierzchnie lub chustę.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Leros - Split

Tanie loty najczęściej pozwalają wnieść tylko bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco pakowny, że na pewno się w nim spakujesz. Jednakze warto każdą rzecz przemyśleć tak, by bagaż bez problemu odbył kontrolę, a skomplikowana struktura mocno zrolowanych podkoszulek nie została zniszczona.

Na wierzchu ułóż ważne dokumenty – i tak będziesz musiał je zaprezentować przy odprawie. Zapakuj wszystko tak, by na górze znajdowała się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty muszą być przelane do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Z samej góry torby trzeba włożyć także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będziesz musiał niszczyć starannie upakowanego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem znajdź informację, co można wnosić do samolotu w tanich lotach Leros - Split.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty San Pedro De Alcantara Sliac

Tanie loty Cagliari Karlshamn

Tanie loty Husavik Kardla

Tanie loty Husavik Zabreh

Tanie loty Kozani Agrinion

Tanie loty Sion Bourgas

Tanie loty Woensdrecht Kuorevesi

Tanie loty Buchs Sg Baia Mare

Tanie loty Ronneby Comino

Tanie loty Londyn Curacao

Tanie loty United Airlines Marsh Harbour