gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Lille Marrakesz

już od 1061 zł
23 lip 30 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Francja Marrakesz

Bilety lotnicze Francja Marrakesz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Paryż
31 mar (nie)
Vueling Airlines
Marrakesz
15 kwi (pon)
Vueling Airlines
Paryż
31 mar (nie)
Vueling Airlines
Marrakesz
13 kwi (sob)
Vueling Airlines
Paryż
02 kwi (wto)
Air France
Lot bezpośredni
Marrakesz
12 kwi (pią)
Air France
Lot bezpośredni
Paryż
04 kwi (czw)
Vueling Airlines
Marrakesz
16 kwi (wto)
Vueling Airlines
Paryż
03 kwi (śro)
Air France
Lot bezpośredni
Marrakesz
14 kwi (nie)
Air France
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lille Marrakesz

Przewodnik po lotach Lille Marrakesz

Czym jest bagaż kabinowy?-wskazówki dla turystów

Orgaznizuejsz lot samolotem do Lille - Marrakesz i nie masz pojęcia czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej przedstawiamy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż kabinowy to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego wskazanym. Każdy przewoźnik określa swoje zasady dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość opłat za zabranie takiego bagażu. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia wymogi dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dodatkowa cena za nadbagaż bywa bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych oraz Lille - Marrakesz, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać usunięcia z bagażu kabinowego każdej rzeczy, która budzi jego wątpliwość. Pakujemy tylko niezbędne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz leki i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu podręcznego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. szamponu, płynu do płukania ust, błyszczyków, soków, alkoholu. Jeżeli mamy biżuterię to również chowamy je do bagażu kabinowego. Spakowanie żywności oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego określają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Lille - Marrakesz. W bagażu podręcznym nie powinny  znaleźć się przedmioty z ostrymi krawędziami, szczególnie takie, które mogą zostać użyte jako broń.

Kiedy zabrać w podróż tylko bagaż podręczny?

Głównie kiedy Twoja podróż do Lille - Marrakesz nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż kabinowy jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas przy odprawach lotniskowych a w Lille - Marrakesz możesz zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy.