X
Ładowanie...

Tanie loty Lima Turyn

już od 99 zł
23 sty 30 sty Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Turyn

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Turyn
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Malta
28 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
01 lut (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Bruksela
27 lut (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
04 mar (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
24 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
25 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Londyn
21 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Turyn
26 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lima Turyn

Przewodnik po lotach Lima Turyn

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o upragnionym urlopie za granicą, ale nie możesz znaleźć bezpośredniego połączenia Lima - Turyn? Nie bój się skorzystać z lotów składanych! Opisujemy podstawowe różnice między nimi, a trasami bezpośrednimi. Kiedy potrzebna jest wiza tranzytowa?

Jak przebiega bezpośredni lot

Lot bezpośredni np. na trasie Lima - Turyn to z pewnością najlepsza forma podróży. Przechodzimy odprawę na jednym lotnisku, wsiadamy na pokład, a po pewnym czasie jesteśmy w miejscu docelowym. Nie musimy obawiać się o opóźnienie kolejnego lotu i czekać na obcych lotniskach. Lot bezpośredni nie zawsze jest możliwy - przeważnie w przypadku egzotycznych połączeń jesteśmy zdani na loty składane.

Loty przesiadkowe - podstawowe informacje

W Europie znajduje się kilka największych hubów przesiadkowych, np. Charlesa de Gaulle'a w Paryżu czy Schiphol w Amsterdamie. Połączeń przesiadkowych nie należy się bać - przeważnie odprawa odbywa się tak samo jak w przypadku lotów bezpośrednich. Przesiadki często organizowane są w obrębie jednego budynku, żeby ułatwić przechodzenie podróżnych do kolejnego samolotu. Walizki zazwyczaj transportowane są przez pracowników lotniska - nie trzeba więc dźwigać ich samodzielnie. Planujesz lot Lima - Turyn? Przed wyjazdem sprawdź regulacje obowiązujące na terenie państwa przesiadkowego, może się bowiem okazać, że konieczne będzie wyrobienie dodatkowych dokumentów, np. żeby zwiedzić miasto.

Smart Connection - tanie loty przesiadkowe

Dzisiaj nie trzeba już sprawdzać ogromnej liczby ofert - serwis Fru.pl zapewnia intuicyjne narzędzie - system Smart Connection pozwala rezerwować najlepsze loty z przesiadkami i to w atrakcyjnej cenie. Dzięki niemu pasażerowie nie muszą liczyć się z ryzykiem odwołania lotu.