X
Ładowanie...

Tanie loty Air Europa Lima Warszawa

już od 38 zł
20 gru 27 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Warszawa

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Warszawa
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Szczecin
18 gru (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
20 gru (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
23 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
23 gru (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
10 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Szczecin
08 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
14 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Europa Lima Warszawa

Przewodnik po lotach Air Europa Lima Warszawa

W jaki sposób zapakować bagaż podręczny lecąc na trasie Lima - Warszawa linią Air Europa?

Nie jest istotne czy udajemy się w daleką czy bliską wyprawę. Jeśli polecimy samolotem, to ważna jest dla nas sprawa bagażu podręcznego, który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż musi mieć ustalone rozmiary oraz wagę, tak byśmy mieli pewność, że będziemy mogli go zabrać na pokład, zmieści się w schowku lub pod fotelem i nie będziemy musieli niczego z niego wyrzucać, ani tym bardziej ponosić koszty nadbagażu.

Na co zwrócić uwagę?

Lecąc z Lima do Warszawa należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy włożyć dokumenty, gotówkę i wszelkie wartościowe rzeczy, także wtenczas, gdy wykupiliśmy bagaż rejestrowany. Warto spakować się w torbę, w którą da się włożyć więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Lima - Warszawa linią Air Europa dają nam możliwość zabrania na pokład jedynie pojedynczej torby, dlatego warto decydować się na te niezbędne rzeczy/ Jeśli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co da się tanio kupić na miejscu. W czasie odprawy będziemy musieli pokazać niektóre rzeczy, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc warto je mieć na górze, żeby wszystko poszło szybko oraz sprawnie.

Ciężkie rzeczy na sobie podczas lotu Lima - Warszawa linią Air Europa

Jeżeli bierzemy tylko bagaż podręczny, albo pragniemy ograniczyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty czy odzież wierzchnią założyć na siebie. Nawet tanie loty Lima - Warszawa linią Air Europa nie posiadają limitu co do wagi pasażerów, czyli nie będzie problemów, abyśmy nosili je na sobie, a równocześnie znacznie ograniczymy wagę naszego bagażu. Do przewożonych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale także kosmetyki, a łączny limit na nie to 1 litr.

Każdy przewoźnik posiada swoją politykę bagażową

Organizując lot samolotem, powinniśmy pamiętać, że każda linia ma własne reguły bagażowe. Dlatego trzeba zobaczyć, kto lata na interesującej nas trasie

Zazwyczaj bagaż podręczny powinien mieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Zwłaszcza, że przewoźnicy proponujący tanie loty Lima - Warszawa linią Air Europa, mają dosyć spore kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba rzetelnie sprawdzić, które przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi mieć wymiary i wagę, bo wtedy zaoszczędzimy sporo stresów podczas lotu.