X
Ładowanie...

Tanie loty Limnos Ateny

10 sie 17 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Grecja Ateny

Bilety lotnicze Grecja Ateny

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Limnos Ateny

Przewodnik po lotach Limnos Ateny

Czy dzieci mogą lecieć Lemnos - Ateny bez rodzica?

Dzieci przez wszystkich przewoźników potraktowane będą ze szczególną troską i obsłużone są niejednokrotnie jako klienci specjalni. Dlatego właśnie, podróżując z dzieckiem w większości przypadków, możemy liczyć na przepuszczenie w czasie wchodzenia na pokład, czy na pozyskanie najdogodniejszego siedzenia. Lecz jak będzie wyglądała taka wyprawa dziecka. Czy realne są tanie loty Lemnos - Ateny, w których dziecko będzie leciało samo?

Zapoznajmy się z zasadami linii lotniczych

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z faktu, że każdy przewoźnik ma swoje zasady, jeśli idzie o tanie loty Lemnos - Ateny i dzieci. Dlatego warto się porozumieć z tym konkretnym, żeby uzyskać wyjaśnienia na interesujące nas pytania. Przeważnie dziecko do 5 lat nie ma prawa lecieć Lemnos - Ateny bez opiekuna. Nierzadko za kogoś starszego, kto może być opiekunem w czasie lotu, uważa się osoby, które skończyły 15 lat. Jednak aby się dowiedzieć, że ta linia lat wystarczy na przelot Lemnos - Ateny, na który wykupiliśmy bilet za jedyne faktycznie wystarczy. Powinniśmy porozumieć się z odpowiednią linią.

Możliwość skorzystania z osoby opiekującej się na przelot Lemnos - Ateny

Potomstwo do 15 roku życia, za każdym razem musi mieć przy sobie kogoś doroślejszego, dlatego na tanie loty Lemnos - Ateny powinniśmy się zdecydować razem z nim. Jeśli nie ma takiej opcji, trzeba się dowiedzieć, czy na konkretnych liniach, realne jest przygotowanie opiekuna w czasie lotu. Niektórzy posiadają takie dodatkowe osoby, które podczas lotu Lemnos - Ateny będą leciały z dzieckiem oraz się nim będą zajmować. Oczywiście jeżeli zdecydujemy się korzystać z takiej propozycji, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli dodatkowo zapłacić. Nie mniej, jest to jakaś propozycja, jeśli samodzielnie nie mamy możliwości polecieć. Jeżeli jest szansa opłacenia takiego opiekuna, to nie będzie tu miało znaczenia, czy dziecko będzie lecieć przez wiele godzin, czy nasz lot potrwa tylko moment . Dany opiekun będzie mu dany, a my możemy być spokojni.

Warto sprawdzić jakie okazują się być zasady latania dzieci. Kiedy muszą posiadać zagwarantowanego opiekuna, w którym momencie tanie loty Lemnos - Ateny pozwolą im już na samodzielny przelot. Tylko po poznaniu się z takimi wiadomościami, będziemy mieli pewność, że całość dobrze zorganizujemy.