X
Ładowanie...

Tanie loty Lipari Frauenfeld

już od 122 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
25 cze (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
02 lip (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
18 maj (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
21 maj (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
10 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Warszawa
03 maj (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Mulhouse
27 maj (pon)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
04 maj (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
07 maj (wto)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lipari Frauenfeld

Przewodnik po lotach Lipari Frauenfeld

Polisa turystyczna na bagaż – na co możesz liczyć?

Tanie loty Lipari - Frauenfeld czy tradycyjne linie lotnicze, to nieistotne. Zawsze będziemy obawiać się, że z nadanym przez nas bagażem coś się stanie. Ale jednak nie trzeba obawiać się utraty zabieranych rzeczy. W końcu normalna polisa ubezpieczenia turystycznego dotyczy również bagażu. Sprawdź, na czym to polega.

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Zakres polisy turystycznej dotyczący bagażu bywa różny. Wszystko zależy od firmy ubezpieczeniowej. Niewielka część obejmuje polisą wyłącznie bagaże nadane jako bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Pozostałe też dla przykładu przewożone pojedyncze rzeczy upominki.

Polisa ubezpieczenia bagażu obejmuje też inne rzeczy, które zabiera się w samolocie. Oznacza to też, że zniszczony na pokładzie wózek inwalidzki czy wózek dla dziecka także jest nim objęty.

Zasady działania ubezpieczenia turystycznego

Ubezpieczenie turystyczne na bagaż działa na kilka sposobów. Po pierwsze w momencie, jeżeli ten zostanie zniszczony lub uszkodzony. Wtedy także masz możliwość wywalczyć środki od regularnych linii lotniczych lub tanich lotów Lipari - Frauenfeld – to przewoźnik ponosi odpowiedzialność za stan nadanych przez ciebie walizek. Kiedy otrzymasz wysokość polisy to będą po prostu dodatkowe środki. Ich wysokość bywa związana z umową polisy i kwotą ubezpieczenia.

Polisa działa również w chwili, kiedy bagaż opóźni się lub zwyczajnie zaginie na lotnisku. Jeśli nie odnajdzie się, zostaną ci zwrócone pieniądze za zaginione rzeczy. Wysokość wypłacanego świadczenia też zależy od kwoty ubezpieczenia. Linie lotnicze, zarówno standardowe, jak i tanie loty Lipari - Frauenfeld, mają obowiązek oddać ci środki, wydane na kupienie rzeczy zastępczych, które umożliwią ci funkcjonowanie podczas wyjazdu.

Przewoźnicy

Obowiązkowo zobacz, jacy przewoźnicy obsługują trasę Lipari - Frauenfeld