X
Ładowanie...

Tanie loty Lipsk-Halle West Palm Beach

już od 1936 zł
22 paź 29 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto West Palm Beach

Bilety lotnicze

Dowolne miasto West Palm Beach
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Amsterdam
17 paź (czw)
United Airlines
West Palm Beach
15 lis (pią)
United Airlines
Amsterdam
18 paź (pią)
United Airlines
West Palm Beach
12 lis (wto)
United Airlines
Amsterdam
18 paź (pią)
United Airlines
West Palm Beach
13 lis (śro)
United Airlines
Warszawa
25 gru (śro)
Air France
West Palm Beach
23 sty (czw)
Air France
Kraków
29 gru (nie)
United Airlines
West Palm Beach
24 sty (pią)
United Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lipsk-Halle West Palm Beach

Przewodnik po lotach Lipsk-Halle West Palm Beach

Zagubienie bagażu rejestrowanego z winy linii lotniczych - porady dla podróżującego

Każdego dnia giną setki sztuk bagażu. Jeżeli w trakcie Twojego lotu Lipsk - West Palm Beach, Twój bagaż rejestrowany nie wyjedzie na taśmie, natychmiast udaj się do Biura Bagażu Zaginionego na lotnisku w West Palm Beach lub w Lipsk. Najistotniejsze ustalenia bagażowe reguluje konwencja montrealska i rozporządzenie PE 889/202. Wspomniane dokumenty informują o tym, że przewoźnik bierze odpowiedzialność za zagubienie bagażu  wyłącznie pod warunkiem, że zniszczenie miało miejsce na pokładzie samolotu lub w czasie dowozu przez obsługę lotniska oraz że pasażer ma prawo do starania się o zwrot pieniędzy za swoją stratę.

Zgłoszenie zaginionego bagażu, czyli prawa podróżującego

trzeba zacząć od poinformowania o zgubie i wypełnienia dokumentu Property Irregularity Report, czyli protokołu o nieprawidłowości bagażowej. Będzie on podstawą do reklamacji oraz uzyskania odszkodowania od linii lotniczych. Aby otrzymać PIR, okazujemy swój paszport lub dowód osobisty, bilet i koniecznie kwit bagażowy, który otrzymaliśmy przy odprawie. Opisujemy wygląd torby z uwzględnieniem charakterystycznych detali, by przyspieszyć jego znalezienie. Warto dołożyć zdjęcie bagażu jeśli takie posiadamy. Zazwyczaj już podczas uzupełniania PIR dostajemy informację, co się stało z torbą i ile potrwa ściągnięcie na lotnisko w Lipsk - West Palm Beach. Jeśli czas oczekiwanie się wydłuży, podajemy adres hostelu, w którym zamierzamy się zatrzymać i swój numer telefonu. Znaczna część przewoźników przywiezie nam zagubiony bagaż we wskazane miejsce. Również od klasy przewoźnika zależy to, czy zaoferuje nam rekompensatę za postawienie nas w trudnej sytuacji. Jednak, nawet gdy przy zgłaszaniu zaginięcia walizki nie usłyszymy takiej propozycji, warto upomnieć się o „pakiet ratunkowy” (komplet bielizny i podstawowe kosmetyki), którego wydawanie należy do dobrych praktyk linii lotniczych lub o pieniądze  na zakupienie tych rzeczy na własną rękę. Jeśli walizka się nie odnajdzie, wtedy poszkodowany turysta  powinien w Biurze Bagażu Zagubionego dostać konkretne informacje co robić dalej.

Jak ochronić się przed zaginięciem walizki na lotnisku?

Zanim polecisz do Lipsk - West Palm Beach zapoznaj się z zasadami przewoźnika regulujących kwestię zgłaszania roszczeń oraz zakres odpowiedzialności za bagaż. Poleca się zakup walizki, która będzie charakterystyczna. W ramach bagażu rejestrowanego nie nadawaj dokumentów, wszystkich pieniędzy czy potrzebnych leków. Najlepszym sposobem na uzyskanie odszkodowania od przewoźnika za zagubiony bagaż jest wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia przed podróżą.