X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Ateny

już od 163 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Ateny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Ateny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Łódź
02 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
16 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
11 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
15 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
03 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
17 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Wrocław
01 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
08 cze (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Ateny

Przewodnik po lotach Lizbona Ateny

Ciężarna kobieta w podróży Lizbona -Ateny- porady dla podróżujących przyszłych matek

Jesteś w ciąży, ale marzy Ci się lot Lizbona - Ateny i nie wiesz czy Twój stan błogosławiony nie będzie przeciwwskazaniem do odbycia wyjazdu? Ponżejprzedstawiamynajważniejsze porady na temat latania samolotem w ciąży.

Kiedy można latać samolotem?Przeciwwskazania do podróży oraz zalecenia lekarzy

Zazwyczaj ciąża nie jest przeciwwskazaniem do latania samolotem, niemniej jednak wszystko zależy od stanu zdrowia kobiety oraz kierunku podróży, bo np. na niektórych trasach Lizbona -Ateny - są jednak istotne ograniczenia, których należy się trzymać, aby uchronić przyszłą mamę przed poronieniem, np.występowanie zakaźnych chorób lub owadów czy długi, męczący lot.Lekarzesą zgodni, że największe ryzyko dla rozwoju dziecka występuje do 13 tygodnia ciąży, ze względu na gwałtowne zmiany ciśnienia w trakcie lotu. Następnym terminem kiedy loty nie jest zalecane to czas ostatnich tygodni przed rozwiązaniem. Przede wszystkim jest to związane z wysokim ryzykiem uszkodzenia płodu, przedterminowym rozwiązaniem problematycznym zapięciem pasów bezpieczeństwa przez mocno zaznaczony brzuch. Jeśli lot nie może ulec przesunięciu należy przypomnieć, że kobieta w zaawansowanej ciąży może nie być wpuszczona na pokład - (tego typu przepisy posiada większość linii lotniczych), a także musi posiadać zaświadczenie od ginekologa o braku przeciwwskazań do odbycia lotu.Według opinii lekarzy,najlepszym momentem na lot jest czas do 26 tygodnia ciąży, ponieważ wtedy latanie nie jest w stanie zagrozić zdrowiu rozwijającego się maluszka, a przyszła mama nie musi przedstawiać zaświadczeń o swoim stanie zdrowia.

Praktyczne porady, aby komfortowo odbyć lot będąc w ciąży

Jesteś w ciąży i chcesz, żeby lot Lizbona -Ateny był jak najbardziej znośny? Jeśli przewoźnik pozwala wyboru miejscówki zajmij te usytuowane z brzegu. Usprawni to korzystanie z toalety w trakcie lotu bez zbędnego przeciskania i uciskania brzuszka o zagłówki foteli przed Tobą.Postaraj się od czasu do czasu rozprostować nogi, często zmieniać pozycję, pić wodę mineralną oraz wybrać na podróż luźną odzież. Bardzo istotne jest prawidłowe zapięcie pasów ( dolny pas pod brzuchem, górna część nad brzuchem i poprowadzona bokiem). Jeśli sprawia Ci to problem zawsze masz prawo poprosić o pomoc załogę samolotu lub skorzystać ze specjalnych adapterów, które możesz wypożyczyć przed lotem.