X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona La Coruna

26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Portugalia La Coruna

Bilety lotnicze Portugalia La Coruna

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona La Coruna

Przewodnik po lotach Lizbona La Coruna

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Linie lotnicze, także tanie loty  Lizbona - La Coruna umożliwiają transportowanie sprzętu sportowego bez żadnego problemu. Naturalnie powiązane jest to z innymi różnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transportowania sprzętu sportowego.

Transport roweru samolotem

Istnieje opcja dołożenia dodatkowego bagażu i zabrania w nim roweru. To oczywiste, że rower powinien zostać specjalnie poskładany do transportu. Powinieneś go przede wszystkim opakować go w specjalne opakowanie z kartonu lub zrobione z folii.

Co więcej należy wypuścić powietrze z kół i rozkręcić przednie koło. Można je przymocować do ramy. Kierownica musi zostać delikatnie odkręcona i ułożona przy ramie. Też pedały powinny zostać wykręcone lub przekręcone do środka. W tym ustawieniu rower może być transportowany w bagażu tanich lotów Lizbona - La Coruna.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być wysyłane jako bagaż sportowy. Trzeba je włożyć do dedykowanego futerału, by nie uległy uszkodzeniom mechanicznym. Pozostały sprzęt narciarski, na przykład kask, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Zazwyczaj jednakże jedna para nart z butami i kijkami obliczane są jako jedna sztuka bagażu.

Koszt transportu sprzętu narciarskiego zmienia się u różnych przewoźników. Niektóre tradycyjne linie lotnicze i tanie loty Lizbona - La Coruna  pobierają cenę jak za jeden bagaż rejestrowany. Czasami jednak możliwe jest transportować sprzęt sportowy w ramach ceny za normalny bagaż rejestrowany i nie ciągnie to za sobą dodatkowych kosztów.