X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Luksemburg

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 lip 15 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lizbona Luksemburg

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lizbona Luksemburg

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Luksemburg

Przewodnik po lotach Lizbona Luksemburg

Czy podczas podróży Lizbona - Luksemburg będziemy odczuwać jetlag?

Kiedy planujemy przelot samolotem, to zazwyczaj martwimy się przeróżnymi rzeczami. Czy będziemy mogli kupić najtańszy bilet, czy możemy korzystać z najkrótszego lotu. Martwimy się, czy prawidłowo się odprawimy, czy nie zgubimy bagażu. Jednak mało kto zastanawia się nad tym, czy przy wybranym przez niego połączeniu Lizbona - Luksemburg, ma szansę wystąpić jetlag.

Z jakiego powodu przy dalszych trasach Lizbona - Luksemburg występuje jetlag

Namyślamy się co to jest? To zmęczenie, zirytowanie, bóle głowy oraz trudności ze skupieniem się, które pojawiają się, kiedy nasz przelot Lizbona - Luksemburg będzie miał miejsce przez parę stref czasowych. Wówczas organizm traci kilka godzin – jeśli polecimy na wschód, co będzie gorzej znosić, lub te kilka godzin zyskuje – jeżeli lecimy na zachód, co znosi słabiej. Z tego powodu rezerwując tanie loty Lizbona - Luksemburg i wiedząc, że przelecimy przez kilka stref. Należy sprawdzić, co robić aby to nieprzyjemne odczucie było minimalne.

Co jeśli lecimy Lizbona - Luksemburg na zachód?

Kiedy zarezerwowaliśmy tanie loty Lizbona - Luksemburg i mamy świadomość, że polecimy na zachód, to warto iść trochę później spać. W ten sposób jeszcze przed lotem przyzwyczaimy ciało do zmiany. Kiedy już znajdziemy się w samolocie, warto robić wszystko, aby nie spać. Możemy przejść się po pokładzie, napić się wody, zjeść dania bogate w białko. Przewoźnicy pozwalają zazwyczaj na zabranie przekąsek na pokład, więc należy przygotować sobie idealny posiłek już prędzej, aby był pobudzający. Jeżeli już lot Lizbona - Luksemburg dobiegł końca, to nie poddajmy się zmęczeniu. Połóżmy się dopiero wieczorem. Dobrym planem będzie spacer w promieniach słońca, łatwiej pokonamy chęć położenia się do łóżka.

Oto linie latające na trasie Lizbona - Luksemburg

Lot Lizbona - Luksemburg z zachodu na wschód?

Bardziej uciążliwy dla naszego organizmu jest lot Lizbona - Luksemburg z zachodu na wschód. Z tego powodu przed lotem, trzeba położyć się wcześniej spać oraz tak samo wcześniej się budzić. Tu w czasie przelotu Lizbona - Luksemburg opłaca się spać, a pomogą nam w tym posiłki pełne węglowodanów, oraz ziołowe herbaty na bezsenność. Po dotarciu na miejsce, dajmy sobie dzień na przestawienie się i starajmy się dopasować do panujących tam godzin snu oraz posiłków.

Kiedy mamy już wykupione tanie loty Lizbona - Luksemburg i nie mamy ochoty, żeby jetlag zepsuł nam podróż. To warto się do tego odpowiednio przyszykować. Nie pijmy alkoholu, na miejscu bądźmy jak najwięcej na dworze. Po wejściu do samolotu ustawmy zegarek na godzinę, która będzie u celu, wtedy też prościej się do niego przyzwyczaimy.