gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Alitalia Lizbona Mediolan

już od 73 zł
26 paź 02 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mediolan

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mediolan
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
01 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
08 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
18 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
24 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
25 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
18 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
20 lis (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Alitalia Lizbona Mediolan

Przewodnik po lotach Alitalia Lizbona Mediolan

Nie bójmy się przesiadek podczas latania Lizbona - Mediolan

Planując polecieć na urlop, przeważnie rozglądamy się na połączenia bezpośrednie. Wtedy nigdzie nie musimy się przesiadać, uzyskujemy większą gwarancję, że nasz bagaż razem z nami, dotrze do miasta końcowego. Mimo wszystko, warto jednak zapanować nad obawami oraz sprawdzić, jak wyglądają połączenia z przesiadkami. Może się okazać, że strach posiada wielkie oczy, a poznając kilka podstawowych zasad, nie będziemy się obawiać. Zwłaszcza, że decydują się na latanie z przesiadkami, mamy możliwość uzyskać tanie loty Lizbona - Mediolan, a dodatkowo może pojawić się sposobność na obejrzenie kolejnego miasta.

Kiedy oferowane będą przesiadki?

Trzeba wiedzieć, że przesiadki będą nam zaoferowane, gdy trasa między miejscem wylotowym a końcowym będzie naprawdę spora. Lub gdy będziemy lecieć do rzadko uczęszczanych miejscowości. Być może, że wybierając przelot z przesiadkami, nie możemy liczyć na krótki lot, ale za to możemy uzyskać coś innego. Zamiast przesiadywać przez parę godzin w samolocie, będziemy mieli możliwość zrobienia zakupów w sklepie wolnocłowym, zjedzenia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a także czasem wyjścia z lotniska i pozwiedzania miasta. Dzięki skorzystaniu z przesiadek możemy mieć zaproponowane tanie loty Lizbona - Mediolan, przez to trzeba na spokojnie przemyśleć daną ofertę.

O czym musimy myśleć zamawiając lot Lizbona - Mediolan

Jeżeli mamy zarezerwowany lot z przesiadkami, to trzeba sprawdzić, czy nie będziemy potrzebować wizy. Niektóre kraje jak np. USA domagają się wizy tranzytowej, jeżeli mamy na ich lotnisku mieć przesiadkę. Trzeba też zobaczyć jak poruszać się po lotnisku, na którym mamy się przesiąść. Tu dużo porad odnajdziemy na stronie danego lotniska. W większości przypadków bagaż jest przenoszony z samolotu do samolotu bez udziału właściciela, dlatego warto się dowiedzieć czy jest dobrze oznaczony.

Możliwe, że są nam zaproponowane tanie loty Lizbona - Mediolan, podczas których będzie przesiadka. Trzeba poczytać na ten temat, zobaczyć jakie linie lotnicze mogą w tym brać udział, jak również jaka będzie najkorzystniejsza cena biletu. Jeżeli okażemy się być dobrze przygotowani, to dane przesiadki nie staną się dla nas niczym przerażającym.