X
Ładowanie...

Tanie loty EasyJet Lizbona Mediolan

już od 86 zł
31 mar 07 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Mediolan

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Mediolan
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Luksemburg
04 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
08 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
22 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
15 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
23 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Berlin
16 maj (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Mediolan
20 maj (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje EasyJet Lizbona Mediolan

Przewodnik po lotach EasyJet Lizbona Mediolan

Czy jest szansa wziąć medykamenty na lot Lizbona - Mediolan linią easyJet

Jeśli mieliśmy już kiedyś okazję skorzystać z propozycji linii lotniczych Lizbona - Mediolan linią easyJet, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób należy zapakować walizkę. Ale co, jeśli teraz musimy wziąć ze sobą medykamenty? Mamy świadomość, w jaki sposób to działa, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą zabrać oraz czy mamy szansę je trzymać w bagażu podręcznym? Musimy sprawdzić tą sprawę, tak abyśmy mieli świadomość, że przelot Lizbona - Mediolan linią easyJet przeminie nam miło oraz bez niepotrzebnego stresu.

Leki w walizce podręcznej w czasie podróży Lizbona - Mediolan linią easyJet.

Głównie trzeba wiedzieć, że jeśli wykupiliśmy bilet na tanie loty Lizbona - Mediolan linią easyJet, to tak samo jak przy lotach regularnych, leki możemy mieć w walizce podręcznej. Co zrozumiałe, musimy poinformować o ich posiadaniu w momencie kontroli osobistej, jak też warto je trzymać w osobnej siatce. Wówczas wszystko odbędzie się szybciej, więc będziemy mogli wreszcie wykorzystać nasz najtańszy bilet na przelot. Działanie jest takie, że mieć możemy leki ogólnodostępne, które będą udostępnione dla wszystkich i takie na receptę. Przy tych drugich, dobrze jest posiadać zaświadczenie od doktora, ponieważ może się sprawdzić w celu weryfikacji leków.

Jakie będzie ograniczenie na ich liczbę?

W sytuacji medykamentów w płynie, nie będzie limitu na ich ilość. To oznacza, że możemy wziąć na pokład syrop większy niż 100 ml. Ale, powinniśmy zabrać jedynie taką ilość medykamentów, która będzie nam rzeczywiście niezbędna podczas podróży. Tanie loty Lizbona - Mediolan linią easyJet pozwalają też na wniesienie na pokład małych, zapakowanych igieł, jeżeli nasz lek jest podawany podskórnie, ale ich wnoszenie także warto natychmiast zgłosić w czasie sprawdzania. Ale, nawet jeśli wyszukaliśmy najkrótszy lot, to i tak mamy prawo posiadać ze sobą niezbędne środki przepisane na receptę, jak też krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli wczytamy się w zasady związane z przewiezieniem medykamentów, to dowiemy się, że mamy szansę także mieć ze sobą urządzenia medyczne. Ale trzeba zapytać w liniach lotniczych

w jaki sposób to się odbędzie z przewożeniem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem czy defibrylator, ponieważ być może muszą znajdować się w luku bagażowym. Nie mniej świadomość, że możemy zabrać na pokład leki i potrzebny sprzęt medyczny, pozwoli nam w końcu bez problemów skorzystać z oferty, jaką posiadają dla wszystkich klientów tanie loty Lizbona - Mediolan linią easyJet.