X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Newcastle

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lizbona Newcastle

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lizbona Newcastle

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Newcastle

Przewodnik po lotach Lizbona Newcastle

Bagaż niemowlaka-informacje dla lecących na trasie Lizbona - Newcastle

To czy dziecko może mieć swój bagaż kabinowy określa organizator lotu, z którym lecisz do Lizbona - Newcastle. Zazwyczaj zależy to od wieku dziecka oraz linii lotniczych, z usług których korzystasz. Jeśli  podróżujesz z niemowlakiem w wieku do drugiego roku życia większość linii lotniczych zwiększa przysługujący limit wagowy bagażu podręcznego opiekuna w zamian za brak możliwości nadania dodatkowego bagażu głównego przypisanego na dane niemowlaka. Gdy maluch ukończy drugi rok życia przysługuje mu zarówno bagaż kabinowy jak i bagaż rejestrowany a warunki jego przewozu są takie same, jak dla osoby dorosłej na danej trasie do Lizbona - Newcastle. Nieliczni przewoźnicy rzeczy niemowlęce odliczają od limitu wagowego i wymiarowego na bagaż opiekuna. Bez dodatkowych kosztów do samolotu masz prawo wziąć wózek składany, który nie jest dodany do bagażu podręcznego. Wózka nie oddawaj podczas odprawy walizek  tylko daj obsłudze tuż przed wejściem na pokład samolotu Lizbona - Newcastle. Wózek dziecięcy ułatwi poruszanie się z niemowlakiem po lotnisku Lizbona, jak i po lotnisku docelowym w Newcastle. Jeśli dana linia lotnicza narzuca przewóz malucha w foteliku samochodowym zazwyczaj nie nalicza za niego dodatkowych kosztów ale może odliczyć jego wymiary do bagażu kabinowego rodzica. Dodatkowe akcesoria niemowlęce nie służące bezpośrednio do transportu niemowlaka trzeba nadać jako dodatkowy bagaż odprawiany według taryfy opłat ustalonej przez linie lotnicze. Zarówno w przypadku lotu dorosłego, jak i w przypadku podróży z niemowlakiem rodzica obowiązują limity w przewozie żywności oraz płynów. Wyjątkiem jest żywność przeznaczenia medycznego dla dziecka, w tym mleko, które masz prawo wziąć na pokład samolotu. Nie podlegają one standardowym limitom przewozu płynów i żywności, jednak muszą zostać zgłoszone oraz poddane kontroli w czasie odprawy.