X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Palma De Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
27 paź 03 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lizbona Palma De Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lizbona Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Lizbona Palma De Mallorca

Palacz w kabinie samolotu w czasie rejsu Lizbona - Palma De Mallorca

Palenie jest nałogiem, który ciężko pokonać, dlatego palaczom niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny lot samolotem bez okazji do puszczenia maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich regulaminy mające na celu ochronę innych podróżnych, jak chociażby najmłodszych oraz ciężarnych, nie zezwalają na używanie papierosów. Musimy o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Lizbona - Palma De Mallorca i przygotowując podróżną walizkę.

Papierosy surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palący w samolotach nikogo nie dziwili, jednak były to czasy, kiedy do kwestii zdrowotnych wiążących się z użytkowaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak ogromnej wagi. Dzisiaj jest zupełnie inaczej i palenie na pokładzie samolotu jest kategorycznie zabronione, zatem jeżeli palimy i planujemy podróż samolotem, powinniśmy liczyć się z przymusowym rozstaniem z papierosem na czas lotu Lizbona - Palma De Mallorca. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Lizbona - Palma De Mallorca, czy połączenia z rejsowymi przewoźnikami – zasady w każdym przypadku będą tak samo surowe. Co istotne: zakaz palenia tyczy się w równym stopniu tradycyjnych papierosów, jak też fajki czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – wszędzie jest to zakazane!

Podróżnym czasami zdaje się, że w czasie lotu Lizbona - Palma De Mallorca mogą schować się do łazienki na maleńkiego dymka, bowiem nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie niemożliwe, gdyż w samolotowych łazienkach znajdują się wykrywacze dymu. Lepiej nie próbować obejść przepisów, ponieważ może się to zakończyć nie tylko napomnieniem, ale też karą finansową. Przy podróży samolotem przydatne mogą być tabletki i inne preparaty pomagające opanować chęć palenia. Jeżeli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego lotu, wybierzmy wariant podróży z przesiadką. Wcale nie musi to być droższe: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. Na stronie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet jest najtańszy , lecz także jak długo trwa podróż z określonymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy w czasie rejsu Lizbona - Palma De Mallorca

Jeśli decydujemy się na tanie loty Lizbona - Palma De Mallorca i planujemy wakacje, na pewno zechcemy zabrać ze sobą własne papierosy, by nie kupować ich na miejscu. Szczególnie, że w wielu państwach są one bardzo drogie, a nie zawsze będą nam smakować. Zanim spakujemy wakacyjny bagaż, zapoznajmy się z przepisami celnymi związanymi z przewozem wyrobów tytoniowych. W wypadku wkładów do e-papierosów należy dodatkowo pamiętać o limitach dotyczących przewożenia płynów w walizce podręcznej.