X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Piza

już od 186 zł
26 cze 03 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Piza

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Piza
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
20 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 paź (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
09 paź (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
13 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
20 sie (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
11 wrz (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
30 lip (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Piza
17 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Piza

Przewodnik po lotach Lizbona Piza

Czym jest bagaż podręczny?-wskazówki dla turystów

Orgaznizuejsz podróż samolotem do Lizbona - Piza i nie wiesz czym się różni bagaż podręczny od bagażu rejestrowanego? Poniżej prezentujemy kilka ważnych informacji dotyczących bagażu kabinowego. Bagaż podręczny to rodzaj bagażu, który jest transportowany w kabinie pasażerskiej w miejscu do tego przeznaczonym. Każda linia lotnicza określa swoje regulacje dotyczące maksymalnych wymiarów bagażu podręcznego oraz wysokość cen za przewóz takiego bagażu. Warto przed wyruszeniem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Co można spakować do samolotu w bagażu kabinowym?

Przepisy dotyczące przewozu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od przewoźnika oraz Lizbona - Piza, do którego podróżujemy. Kontroler bezpieczeństwa na lotnisku może kazać usunąć z bagażu kabinowego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość. Zabieramy tylko naprawdę potrzebne rzeczy, takie jak rzeczy na zmianę, dokumenty oraz lekarstwa i akcesoria medyczne potrzebne podróżnemu. Do bagażu kabinowego można zabrać maksymalnie 1 l płynów w pudełkach do 100 ml. Dotyczy to m.in. mydła, pasty do zębów, płynnych balsamów do ciała, napojów, alkoholu. Jeśli mamy biżuterię to również pakujemy je do bagażu kabinowego. Zabranie jedzenia oraz sprzętu elektronicznego w ramach bagażu kabinowego ustalają przewoźnicy w zależności od trasy lotu Lizbona - Piza. W bagażu podręcznym nie mogą  znaleźć się przedmioty z ostrymi kolcami, szczególnie takie, które mogą posłużyć za broń.

Kiedy zabrać w lot tylko bagaż podręczny?

Przede wszystkim kiedy Twoja podróż do Lizbona - Piza nie jest długa. Kiedy lecisz tanimi liniami lub kiedy chcesz obniżyć koszty podróży. Warto mieć ze sobą tylko bagaż podręczny jeśli Twój lot jest przesiadkowy, bo pozwoli zaoszczędzić czas podczas odpraw lotniskowych a w Lizbona - Piza masz możliwość kupić niezbędne rzeczy.