X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona San Jose

już od

15 maj 22 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lizbona San Jose

Bilety lotnicze Lizbona San Jose

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona San Jose

Przewodnik po lotach Lizbona San Jose

Zwierzę w podróży - wskazówki dla właścicieli

Przed Tobą zagraniczny wyjazd i chcesz zabrać ze sobą ukochanego kota? Sprawdź, czy Twoja linia lotnicza akceptuje obecność zwierzęcia w kabinie pasażerskiej. Prezentujemy najważniejsze informacje dla pasażerów. Jak należy przewozić pupila w czasie podróży samolotem Lizbona -San Jose?

Sprawdź wewnętrzne regulacje linii lotniczych

Pamiętaj, że nie każda linia lotnicza pozwala na przewóz zwierząt w kabinie pasażerskiej, dlatego przed wykupieniem biletów należy drobiazgowo sprawdzić stosowne zapisy w regulaminach. Większość tanich linii wpuszcza na pokład samolotu jedynie psa przewodnika. Często istnieje możliwość przewożenia zwierzęcia w bagażowni lub drogą cargo, jednak taki sposób transportu może być źródłem stresu dla pupila. Wybrałeś lot Lizbona -San Jose, a przewoźnik akceptuje w kabinie zwierzęta? Po wykupieniu lotu warto poinformować przewoźnika o chęci zabrania na pokład kota lub psa. Z reguły dla zwierzęcia nie musimy zamawiać osobnego biletu. Konieczne jest z kolei zakupienie odpowiedniej klatki, w której pupil bezpiecznie przetrwa lot. Transporter musi oczywiście pozwalać zwierzęciu na swobodę ruchów.

Paszport i mikroczip

Jeżeli chcesz wyjechać z psem za granicę, nie zapomnij o procedurach urzędowych. Odpowiednie dokumenty są w tym wszystkim najważniejsze - między innymi paszport wystawiony przez lekarza weterynarii. Zwierzę musi także mieć wszczepiony czip - jest to wymagane na terenie całej wspólnoty unijnej. Przed Tobą lot Lizbona -San Jose? Ważna informacja - trakcie lotu kontener ze zwierzęciem nie może być otwierany, a samego pupila nie można z niego wyjmować. Warto kilka dni wcześniej przyzwyczajać czworonoga do pojemnika - to sprawi, że lepiej zniesie podróż i będzie spokojniejszy.