X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Sibiu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
10 gru 17 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Lizbona Sibiu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Lizbona Sibiu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Sibiu

Przewodnik po lotach Lizbona Sibiu

Które kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji możesz przetransportować prawie bez żadnych ograniczeń. Jednakże już w w torbie podręcznej może być to trudniejsze. Wiele osób mieszcząc się w bagażu podręcznego, zastanawia się, jakie preparaty można zabrać, a co jest zabronione. Podpowiadamy, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Co możesz zabrać na pokład samolotu

Lista specyfików, które można zabrać na przelot jest naprawdę długa. W zasadzie w podstawowym bagażu w tanich lotach Lizbona - Sibiu możesz spakować niemalże wszystkie kosmetyki. Spakujesz tam zarówno kosmetyki do make-up, jak i mydła, płyny do kąpieli, czy olejki. Możesz też wziąć aerozole, na przykład lakiery do włosów.

Większy problem jest, jeśli chcesz wziąć nożyczki do paznokci i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce może znaleźć się na pokładzie, ale już mazynki z niezasłoniętymi ostrzami nie będziesz mógł spakować. W tym wypadku powinieneś spakować to do bagażu rejestrowanego lub zwyczajnie spakować golarkę elektryczną.

Transportowanie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Lizbona - Sibiu i tradycyjne linie lotnicze mają wyjątkowe wymagania dotyczące sposobu transportu kosmetyków. Po pierwsze wszelkie płynne preparaty (płyn micelarny, szampo, preparaty o konsystencji żelu) powinny być przełożone do małych plastikowych buletel. Te zaś muszą mieć objętość 100 ml.

Zabierane butelki z preparatami do pielęgnacji należy spakować do torebki z przezroczystego plastiku. Podczas odprawy może być to sprawdzane. Należy także wiedzieć, że do bagażu podręcznego można włożyć jedynie 1 l płynów. Zasady te są w regulaminach zarówno tanich lotów Lizbona - Sibiu, jak i regularnych linii lotniczych.