X
Ładowanie...

Tanie loty Lizbona Triest

już od 521 zł
01 mar 08 mar Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Triest

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Triest
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
16 kwi (wto)
Lufthansa
Triest
26 kwi (pią)
Lufthansa
Gdańsk
16 kwi (wto)
Lufthansa
Triest
24 kwi (śro)
Lufthansa
Gdańsk
16 kwi (wto)
Lufthansa
Triest
25 kwi (czw)
Lufthansa
Gdańsk
17 kwi (śro)
Lufthansa
Triest
26 kwi (pią)
Lufthansa
Gdańsk
17 kwi (śro)
Lufthansa
Triest
24 kwi (śro)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Lizbona Triest

Przewodnik po lotach Lizbona Triest

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża nowicjuszy, to nie tylko sam lot, ale samo odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, hałas, inna sytuacja – to jest na pewno stresujące przeżycie. Dowiedz się, czego można się obawiać przed rejsem i jak się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszelkie dokumenty. Jeżeli latasz na terenie Europy, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, nawet tanie loty Lizbona - Triest, obsługują bilety elektroniczne. Nie ma potrzeby nic drukować, wystarczy tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W trakcie odprawy zostanie sprawdzony twój plecak, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszystkie drobiazgi, noszone w spodniach, włóż tam także torebkę, odzienie wierzchnie czy szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Lizbona - Triest

Tanie loty z reguły dają ci wziąć wyłącznie bagaż podręczny. Nie bój się – jest on tak przestronny, że bez problemu się w nim spakujesz. Jednak należy każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż szybko przeszedł kontrolę, a skomplikowana wieża dokładnie zrolowanych koszulek nie została rozwalona.

Na górze ułóż wszystkie dokumenty – i tak będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, żeby na górze znajdowała się także kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Specyfiki muszą być przelane do specjalnych butelek z plastiku. Na wierzchu torby trzeba umieścić także napoje. Jeżeli obsługa samolotu będzie kazała ci coś zostawić, nie będzie potrzeby burzyć przemyślanie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, wcześniej sprawdź, co można wziąć do samolotu w tanich lotach Lizbona - Triest.